Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan, hol ismerkedhetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, hol ismerkedhetnék meg korombeli fiúkkal? Nagyon nem megy ez nekem. (16l)

Figyelt kérdés

Buta,sokat ismételt kérdés,de tényleg nagyon elbénázom a dolgokat,ha ismerkedésről van szó. Valami miatt sosem sikerült egyik kapcsolatom se tartósra,pedig szerettem volna,mindegy,most nem is ez a lényeg.


Szóval én próbálok úgymond "nyitni" a fiúk felé,de eddig nem ment. Maximum haveri szinten elhülyülünk,de ennyi.Akiknek meg én tetszettem eddig,azok vagy sokkal idősebbek,vagy valami más miatt,de azokhoz meg képtelen voltam kicsit is vonzódni,pedig nem vagyok egy válogatós,nem tehetek róla,ha nem érzem,amit kéne.:/ Most meg ráadásul itt a nyár,nem is tudom,máshogy terveztem,nem egyedül.


Tennék a dolog érdekében,de nem tudom,hogyan.Bulizni nem szoktam járni,főleg egyedül nem,ha meg megyek,akkor a haverokra figyelek,nem ismerkedés céljából. Idegenekkel meg spontán ismerkedni nem merek,mert hogy néz az már ki.:D Nem akarok nyomulós,könnyűvérű tinir.bancnak tűnni,nem hiszem,hogy olyan lennék(legalábbis tudtommal a normálisabbakhoz közelebb állok)de szeretnék már ezen változtatni.:)

Köszi előre is a válaszokat!:)


2013. máj. 2. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Itt

15f

2013. máj. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tudok erre biztosan válaszolni mert ez csak úgy jön, de szerintem buliban semmiképpen ne próbálj meg fiúkkal ismerkedni! A buliba járó fiúk nagy része nem alkalmas hosszas kapcsolatra.
2013. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Előbb kimaradt de láttam az első válaszolót... és ajánlom, hogy itt se!
2013. máj. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én nem járok buliba, edzek futok, és hülye sem vagyok XD 17f
2013. máj. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is itt vagyok. Velem ismerkedhetsz. 17/f

Az a baj hogy én se tudok hol ismerkedni. Azt mondják, hogy majd ha egyetemista leszek. De hát ki akar addig várni?

2013. máj. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát ha tudnád mit akarsz, de nem tudod...
2013. máj. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

hát kb. én is valami ilyesmi vagyok csak fiú kivitelben :D

próbálj meg itt vagy pl. hotdog.hu vagy ehhez hasonló oldalakon ismerkedni :D


18/f

2013. máj. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

És én is itt vagyok.

Én sem járok bulizni, nem iszok, nem cigizek, najó néha iszok... :D

De ismerkedni, én se tudok nagyon sehol.

17F

2013. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szimpatikus, amit leírtál, ha van kedved, írj! 17F
2013. máj. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2013. máj. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!