Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért mindig én adjak lejjebb...

Miért mindig én adjak lejjebb az elvárásaimból, miért nem a lányok?

Figyelt kérdés

Elegem van már, hogy mindenki azzal jön, hogy egy kövér, ragyás, szemüveges lány is lehet szeretnivaló, értékes jellem. REndben van, elhiszem, de akarjanak már rámerőltetni olyat, akihez nem tudok vonzódni semmennyire sem, nekem lehet kedves, meg értékes, de csak, haverként, jó barátként, kedves ismerősként.

Miért én adjam lejjebb az elvárásaimat, miért nem a lányok?!

Nem vagyok ronda, sok lány mondta már rám, hogy helyes vagyok és nem egy megjegyezte, hogy nem is értik hogy nem volt még barátnőm, mert külsőre rendben vagyok sőt még rondábbaknak is van nője.


Akkor nem bennem van a hiba, hanem a lányokban, akik túl magasra tették a lécet, vagyis nekik kéne lejjebb adni és nem egy magas, kigyúrt, kocsis, pénzes fickóra vágyni nem gondoljátok?! Vagy én már nem is értem mit várnak a mai lányok, talán legyek divatb*zi, hosszú, vasalt haj hiányzik nekik vagy mi?!



2012. máj. 14. 23:17
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
28%
csőgatya, vasalt haj/ VAGY rövidre vágott bu.zisan zselézett, heti 2 új farmer vásárlása a plázában, party szemcsi kihagyhatatlan, tegyél egy albumnyi LMFAO-t a telócskádra és hallgasd max hangerőn (head set nélkül)..ehhez táncold a kö@csög táncot, minden mondatodban legyen legalább 1 ku&rva anyázás (de ha több az sem probléma) ----> na itt egy recept hogy szerezz csajokat 2012-ben :$$$ (tisztelet a kivételnek lányok!!!)
2012. máj. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
hát kb én meg a bu*i plazma miatt veszítettem el egy lehetőségemet -.-
2012. máj. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Kizárásos alapon a te belső értékeiddel lehet gond.
2012. máj. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Bingó! Telitalálat a kérdés. Erre én is megnézném, hogy mit válaszolnak az illetékesek. Egy szintén átlagos srác.
2012. máj. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
Az első válaszoló által leírt fiúktól nekem például hányingerem van, nálam pont az ilyenek mennek a haver kategóriába
2012. máj. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

"de ne akarjanak már rámerőltetni olyat, akihez nem tudok vonzódni semmennyire sem, nekem lehet kedves, meg értékes, de csak, haverként, jó barátként, kedves ismerősként"


Ezzel én is így vagyok. De akkor te miért akarnád ráerőltetni magad egy lányra? Ugyanaz a helyzet.

Az nem úgy megy, hogy valakihez nem vonzódom, de egyefene lejjeb adom :D Milyen kapcsolat lenne abból?

2012. máj. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

szó sincs arról, hogy adj lejjebb. ne foglalkozz ezekkel a dumákkal, hogy egy csúnya lány is lehet jófej, stb ezeket vagy azért mondják, hogy vigasztalják magukat, vagy keresnek egy kifogást ahelyett, hogy tennének valamit a szebbé tételük érdekében mert ez könnyebb. persze ez nem mindenkire igaz nem kell megsértődni.


A férfiak főként a külső alapján vonzódnak egy nőhöz, ez tény és így is van rendjén. A nők meg nem a pénzes, nem a kigyúrt pasikra mennek és hülyeség, hogy várják a néger herceget fehér lovon. Egyszerűen egy úgymond magas státuszú férfit keresnek. 20% a kinézet 80% a kisugárzás, az attitűd: magabiztos, férfias, bátor, határozott, humoros, szórakoztató, sikeres. ennyi kell kb vagy kevesebb. nos a siker.. ha sok pénzed van, az egyértelműen azt jelenti, hogy bejött neked az élet, de ha nincs pénzed, nem dől össze a világ, attól még lehetsz nőcsábász.


Na legyél bivatbzui, az nem jön be a lányoknak, csak a média próbálja elhitetni velünk, hogy ez a divat.


Amúgy ha csajozni akarsz a hozzáállásodon változtass. Amint látom, haragszol a nőkre, kiábrándultál belőlük, már már kezdesz ellenségként, problémaként tekinteni rájuk. Ahogy te is álmodozol egy 10/10es gyönyörű nőről, a nők is álmodoznak egy olyan pasiról, aki 100%ban megfelel nekik. De ezek csak ideálok, nem elvárások

2012. máj. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
74%

Az hogy kinek mi jön be az szubjektív. A lányok nyilván azért nem adják lejjebb az igényeiket, mert megkapják azt amire vágynak. Vagy mert ők eleve nem azt nézik bár én ebben nem vagyok otthon, én mindig is leszartam az igényeket, meg hogy hogy néz ki valaki. Mármint nem. Ha egy olyan pasi jön szembe velem az utcán simán le rondázom. De az nincs ahhoz kötve, hogy mert kövér, szemüveges, pattanásos. Volt amikor direkt a ragyásabb pasik jöttek be. Az első barátomnak modelleket megszégyenítő teste volt, vállig érő haj, szemüveg, a másik fele akkora volt mint én szélességre pár mm-es hajjal, a harmadik meg háromszor akkora mint én. Lehet csak rossz csajoknál próbálkozol. A pláza p*csáknál persze hogy a külső a legfontosabb. Ha meg nem csak azokat célzod, akk csak peched van, mert nem vagy a másik esete. Ugyan ekkor az is megtörténhet, hogy 3 csaj is utánad ácsingózik, csak nem mer nyitni, meg ha merne, akkor se kellene neked...mert lehet kedves okos szép...de még se. Ezek a kapcsolatok már csak ilyenek.


Egyébként az első barátomnál, akire mindenki azt mondta hogy menjen modellnek mert jó a segge stb akkor 160-165cm mellett 75 kg voltam nem szedtem a szemöldököm sem és gondolom pattanásaim is voltak abban az időben. Mégse azt mondom hogy mert ő mennyire leadta az igényeit nálam sokkal jobb csajokat is megkaphatott volna, mégis két évig voltunk együtt

19/L

2012. máj. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Miért másban keresed a hibát? Te sem vagy tökéletes kisöreg! ;)
2012. máj. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Mert neked kell valaki, nem te kellesz valakinek. Ugye érzed a különbséget, ha nem, maradj a legozásnál!
2012. máj. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!