Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi nevezhető hisztinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi nevezhető hisztinek?

Figyelt kérdés

A barátomnak bármit mondok, amivel nem ért egyet, arra azt mondja hogy hisztizek és elkezd velem veszekedni.

Szerintem a hiszti az ha valaki OK NÉLKÜL piszkálja, hibáztatja a másikat. De ha megvan az okom hogy kibukjak rá, vagy csak szimplán valamiről önálló veleményem van és azt emberi módon, kedvesen adom a tudtára, az miért baj?


2013. máj. 4. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy ő nem tudja rendesen kezelni ha valaki nem ért vele egyet, vagy te problémázol felesleges dolgokon, ha hozol konkrét példát, lehetne a kérdésedre pontosabban válaszolni.
2013. máj. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

pl: tegnap este megbeszéltük, hogy ma nála alszom.

Ma reggel:

Ő: délután elmegyünk és sétálunk egyet vagy elmenjünk valahova?

Én: felőlem jó, habár tegnap megbeszeltük már a programot, nem? Vagy változott valami?

Ő: honnan tudjam mit akarsz miért hisztizel megint ilyen hülyeségen??

Én: szerintem ez nem hiszti

Ő: nekem erre nincs időm hogy megint hisztizzel... Mennem kell. Majd szólj ha lenyugodtál

2013. máj. 4. 14:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Agybajt kapok ettől hogy a pasiknak ha szólunk valamiért, az már rögtön hiszti.


Én összevesztem egy sráccal. Annyi volt hogy megkérdeztem hogy miért mondogatja hogy találkozunk, aztán meg lemondja, míg más hülyeségre van ideje. Erre odavágta nekem hogy "Tipikus hisztis nő vagy, amire én nem vagyok kíváncsi" Pedig csak kérdeztem valamit, erre annyira besértődött hogy 3 hete nem áll velem szóba.

2013. máj. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak ő ilyen... Az a komoly, hogy 19 évem alatt doha senki nem nevezett hisztisnek (még gyerekkoroban sem), erre ő már fél éve ezt erőlteti rám, hogy elviselhetetlenül hisztis vagyok... Bezzeg ha nem mondom el mi bánt, akkor az a baj.
2013. máj. 4. 15:16
 5/7 anonim ***** válasza:
végülis ha csak annyit beszéltetek, hogy nála aszol, akkor teljesen jogos kérdés az, hogy esetleg sétáljatok-e este, az ott alváson ez nem változtat. Ebben a helyzetben amúgy bunkó volt a srác, de lehet, hogy voltak nagyobb hisztik korábban és azért reagált már erre is így..nehéz eldönteni. Konkrétan amit leírtál az nem hiszti.
2013. máj. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Konkrétan az volt megbeszélve, hpgy este megyek át hozzá. Viszont ő azt kérdezte, hogy délután csinálunk-e valamit (amikor is elvileg neki dolga van). Ezért nem értettem a reakcióját.
2013. máj. 4. 16:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Rám sem mondták még hogy hisztis lennék! De ő a volt barátnőit is hisztisnek nevezte. Mert hogy szerettek volna vele több időt eltölteni, nem csak heti 1 napot. És ez már hiszti. De az hogy ő mint egy hülye liba letilt és letöröl faceről és nem áll velem szóba, duzzog az nem hiszti...


2. voltam.

2013. máj. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!