Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a reménytelen, beteljesület...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a reménytelen, beteljesületlen szerelem teljesen felemészt, mit tehetnék, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz napjaim vannak mostanában.

Az érzéseim olyanok a szeretett férfi iránt, akár egy hullámvasút. Egyszer erősebben érzem, másszor kissé gyengébben, de stabilan tartja magát az életemben.

Lassan 2 éve már, hogy ismerem őt, a főnököm.

Már a legelső napom megtetszett, a szerelem nemsokára rá alakult ki bennem felé, és az érzés azóta is tartja magát.

Ő nem hiszem, hogy tud az érzéseimről, mert sosem mondanám el neki, mivel családja és gyereke van neki.

De az egészben annyi jó van, hogy szoktunk csipkelődni egymással, meg mindig, hogyha teheti, akkor kötekedik velem olyan gyerekesen viccesen, és imádom a stílusát neki. Van, hogy mosolyog rám, meg néha összeakad a tekintetünk, de semmi több.

Ráadásul 15 évvel idősebb is nálam, de ez mit sem számít.


Szoktam vele álmodni időnként.

Ilyenkor mindig felerősödnek az érzelmeim iránta, mert álmomban mindig egy pár vagyunk, foghatom a kezét szabadon, megölelhetem őt, de amikor felébredek, az kegyetlen érzés, hogy hát mégsem igaz, és csak álmodtam...

És ma reggel is úgy keltem, hogy vele álmodtam, és megint egy pár voltunk, és szerettük egymást, aztán beérve a munkahelyemre már minden bajom volt, mikor találkoztunk.

Rám mosolygott, és teljesen elvesztem.

Olyan mélyen élt még bennem az álmom, hogy rendesen sírhatnékom volt...



2013. máj. 4. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Álmodj királylány tádámm dámm dámm...jobb ha befejezed ezt.
2013. máj. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha tudja, mond el neki. Az lesz a legjobb. Másképp csak rosszabb lesz.
2013. máj. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én 4 éve szeretek valakit, nem tudtam tenni semmit, hogy elmúljon

most együtt vagyok egy másik emberrel, és szeretem is, de ez nem olyan szeretet, szerelem, mint amit Ő iránta érzek

és ne mondd el neki

ha boldog, akkor hagyd békén, nem kell, hogy belekavarj az életébe, vagy hogy miattad rosszul érezze magát

2013. máj. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ne mond el neki. semmin nem változtatna..gondolj bele..te elhagynád a családod és a gyerekeid azért mert valaki belédszeretett? és tapasztalatbol mondom, ha elmondod neki utána a kapcsolatotok nem marad meg ilyen jónak. hidd el nem éri meg. jönni fog más, addig meg kitartás :)
2013. máj. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!