Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hozzam helyre ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam helyre ezt a hatalmas hibát?

Figyelt kérdés

Egy barátom tanácsára számomra idegen emberekkel feküdtem le. Én tudom hogy hatalmas hibát követtem el, de nem tudtam, hogy mi mással szedjek össze olyan sok pénzt, pár nap alatt! De ez olyan durván elfajult, hogy már 20 férfin is túl vagyok! A barátaim kiállnak mellettem, de a családom, szerelmem elhagyott! Undorodok önmagamtól is! De nem tudok kiszálni ebből az egészből! Ha megpróbálok elszökni, és nem veszem fel a telefont, akkor megkeresnek, és megvernek! Rettenesen szégyellem amit tettem. Hogy tudnék kimászni ebből az egészből?

Tudom, h egy hülye k-urvának tartotok, és teljesen egyet értek vele, de kérlek, segítsetek!



2013. máj. 4. 21:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Aki akar az egy tollvonással kiszáll, és eltűnik a szürke ködben.


Mindenből ki lehet szállni-ha akarsz.

2013. máj. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Csúnya dolog, de szervezz be valakit helyetted, hátha elengednek akkor.
2013. máj. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
esetleg a helyi yard?
2013. máj. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

"szerelmem elhagyott!"


Ezen meg vagy lepődve? Mire számítottál, hogy a pasid majd megdicsér, hogy milyen ügye vagy, hogy lefeküdtél X pasival pénzért?

2013. máj. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint az illető valójában nem volt a barátod.


Én azt javaslom, hogy költözz el valahova, lehetőleg ismerőshöz vagy a közelébe, akiben tényleg megbízol és próbáld újraépíteni az életedet.


A fenyegetésektől ne félj, csak légy egészségesen óvatos. Ha bármilyen valódi lépést tennének (akár csak követnének, zaklatnának), jelentsd fel őket! És ha ez sem segít, esetleg költözz másik városba!


Kitartás!

2013. máj. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Megpróbálok elszökni innen! És am teljesen megértem a szerelmem döntését! Köszönöm a segítséget!
2013. máj. 4. 22:05
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

"De nem tudok kiszálni ebből az egészből! Ha megpróbálok elszökni, és nem veszem fel a telefont, akkor megkeresnek, és megvernek!"

Elárulnád hogy szerinted mire valók a rendőrök?

Nem hiszem hogy nehéz lenne felhívni őket és feljelenteni azokat akik megvernek vagy zsarolnak.

Nehéz helyzet,de te hagytad hogy elfajuljon.

2013. máj. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ha ez nem fake, akkor szépen menj el a rendőrségre, mondd meg hogy ha kiszállsz akkor megkeresnek és ennyi. és utána menj el jó messzire
2013. máj. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A rendőrség mindenképpen játszik, de a zaklatás megakadályozása sajnos nem az erősségük. Éjjel-nappal nem tudnak valakit őrizni egy egyszeri vallomás alapján, a zaklatót pedig csak bizonyítékkal tudják lecsukni vagy egyéb módon megakadályozni a továbbiakban.


Szóval érdemes őket megkeresni mindenképpen, de önmagában nem elég.


#5

2013. máj. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Hanariko ***** válasza:

amúgy ez hogy "egy barátom tanácsára" ... szép kis barát lehet.

amúgy az elején még azt hittem hogy tényleg csak pár emberrel lefeküdtél, de a végére már mintha bekerültél volna valami prosti hálózatba. Ilyen gyorsan mennek ott a dolgok?

Amúgy jah, rendőrség, megbízható barátok segítenek.

2013. máj. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!