Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan fiú akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiú akinek van/volt olyan lánybarátja, akibe egy idő után beleszeretett?

Figyelt kérdés
Mit tettél? És most mit érzel?

2013. máj. 4. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt, kapcsolat lett belőle, össz-vissz 3 hónapig tartott, hiába szakítottunk veszekedés, harag nélkül, azóta a barátságnak is annyi, mert persze már nem volt ugyanolyan. A barátságot sajnálom, de ez van, tanultam belőle, lánybaráttal többet soha.
2013. máj. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igen :// házinyúlra nem lövünk
2013. máj. 4. 22:30
 3/7 anonim ***** válasza:

nálam fordítva volt. először szerelmes voltam a lányba, utána "lerázott", de hosszú évekig nagyon jó barátok voltunk.

de volt fordítva is. barátságnak indult, nem akartam többet. csak gyakran hozott fel a lány pikáns témákat és azzal engem felpiszkált. aztán felvetettem, lehetne-e köztünk valami több, ő nem akarta, és hát igen, a barátságnak is vége lett.

2013. máj. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg a példámat és tanulj!!! Sosem jó ha vele maradsz és nem teljesül be! Sosem!!

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2013. máj. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos több is, az összessel megszakítottam a kapcsolatot miután a barátzónába tettek, pedig nem nyomultam. 20/F
2013. máj. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Volt ilyen. Soha többet. Aki barát, az barát, jobb őt megtartani annak. Nekem egy nagyon régi barátságot sikerült tönkretennem egy pillanatnyi fellángolással, hosszú időbe telt egyrészt hogy túltegyem magam rajta, másrészt, hogy a baráti kapcsolatunk újra a régi legyen.

Hiszen korábban beszámolt pl. a szerelmi életéről. Nyilván a szakítás után is be akart volna, hiszen megszokta. Nade milyen érzés az, hogy ő boldog, fülig szerelmes valakibe, miközben te meg belé, tök reménytelen a helyzet, de végig kell hallgatnod?

Szóval soha többet. A barát az barát. Nem véletlen van egy idézet is, hogy a barátság erősebb kötelék a szerelemnél. És tényleg.

De persze várjuk a másik oldal véleményét is :)

2013. máj. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 acelsziv ***** válasza:
Ő most a feleségem. 9 éve együtt vagyunk és köszönjük, minden ok.
2013. máj. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!