Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az embert lehet valahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az embert lehet valahogy érzelmileg reset-elni? Sokkhatással, egyébbel?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 01:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Agyi sokkolással. Papámnak csinálták is anno, mert 2. világháborúban sok rémséget átélt a hadi fogságban. Nem igazán törölt el mindent, de legalább már nem kesergett utána úgy.
2013. máj. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyald meg a konektort , és majd meglátod.
2013. máj. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hajjaj, a média folytonosan ezt teszi, elterel a valódi értékektől és felszínes hazugságok megszerzésére manipulálja a vágyaidat.
2013. máj. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
52%, meghagyom neked a lehetőséget, ha kéred, végig is nézem. Aztán hátha megtetszik.
2013. máj. 5. 01:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Közeli hozzátartozó halála az elég nagy sok hatás, vagy ha csalódik a másikban, pl megcsalják (ha legjobb baráttal/barátnővel az még nagyobb sokk).
2013. máj. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet, én nálam elég sokszor megtörtént... Mm van hogy változik bennem valami és én is gyökeresen más leszek.. Volt hogy teljesen magamba zárkóztam, most meg épp tök nyitott vagyok, szarok a világra.. Volt hogy másból sem álltam ki csak hogy ki mit gondol rólam, ki néz éppen, kinek jöhetek be, csúnya vagyok, volt hogy vicceskedős voltam, meg volt hogy ideges, ezek teljesen meghatározták a viselkedésem, nem pillanatnyilag, hanem hónapokig..


Én sem értem az egészet, egy örökké változó személyiség vagyok


Érdekes nem?

2013. máj. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, én is ilyen vagyok. Pont ez elől (is) menekülnék.
2013. máj. 5. 02:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért menekülnél?
2013. máj. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!