Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőgyűlöletből van visszaút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyűlöletből van visszaút?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 08:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Csatlakozom,bár gyűlöletről azért nincs szó(sztem a te esetedben sem),de mondjuk úgy,h a f@sz kivan velük,rendkívül csalódott vagyok,nem szeretem az általánosítást,de furcsálom,h eddig az összes lánynál nagyvonalakban ugyanazt tapasztaltam.

Persze sokan emlegetnek valamiféle normális nőket,de hajlok rá,h ez csak mítosz.

2013. máj. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy akkor nem szereted őket, ne írj ki kérdést és hagyd békén szépen az összes nőt, zárd le. Egy nő sem akar gyűlölködő, hisztis pasit. Nekem eszembe sem jutott volna a csalódások után általánosítani, talán mert van eszem és tartásom. Igen, engem is átvert pár pasi!

Hála az égnek mi imádjuk egymást a párommal, bár ő igazi férfi.

Ugyanannyi szemét nő van, mint szemét pasi, arról nem tehet senki CSAK TE, hogy olyanokhoz vonzódsz, akik nem viszonozzák az érzéseid és átvernek...

2013. máj. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 White Lily ***** válasza:
bocsáss meg! lépj túl a sérelmeiden, akkor tudsz csak párkapcsolatot kialakítani. Ez rajtad múlik, tény hogy kevés igaz ember van, de vannak! ne add fel :)
2013. máj. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!