Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt egyetemista örömlán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt egyetemista örömlányok?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megkérdezni hogy miért választottátok ezt a pályát?


Illetve, ha komoly kapcsolatotok lesz, akkor majd elmondjátok majd a párotoknak?


2013. máj. 5. 12:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
28%

Van aki nem elég erős,vagy nincs képzetsége más munka végzéséhez és a beteg szüleinek kaparja ebből össze a pénzt..az is gusztustalan,de ezért mondom, hogy az ilyen embereket kellene támogatni,hogy ne legyenek prostituáltak,ezt az opciót(prostitució) kellene megszüntetni!

Nem a Lakatosékról beszélek akik nem tudják mi a munka vagy egyéb más lusta emberről...

2013. máj. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Addig még van rá kereslet, bizony kínálat is lesz...:) Szóval tessék csak azokat is elítélni akik megveszik az lányokat.
2013. máj. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Én például egyetemista szexmunkás vagyok, és van még pár ilyen ismerősöm. Mindannyian tudtunk volna más munkát találni, de a különböző szempontok alapján ez a jelenleg legmegfelelőbb választás (jól fizet, rugalmas, és izgalmasabb is, mint pl. szórólapozni). Köszönjük szépen, jól vagyunk, és sajnálni sem kell minket.
2013. máj. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Utolsó,

és azt megkérdezhetem hogy te és az ismeröseid, ha komoly kapcsolatotok lesz akkor majd elmondjátok a srácnak?

2013. máj. 10. 11:29
 15/20 anonim válasza:
Négyünkből hármunknak van komoly kapcsolata, mind a három esetben tudja a másik (ó, közben beugrott még egy kolléganő, na, neki nem tudja a barátja). Viszont az is igaz, hogy a fenti három esetből kettő munkakapcsolatként indult, szóval nem nagyon állt fenn a lehetősége, hogy ne tudja meg;), viszont el sem tudom képzelni, hogy a másiknak hazudjak. Még mielőtt lett volna valakim, két fiúval is komolyabban randizgattam, és mind a kettőnek elmondtam. Az egyik elég negatívan reagált, én viszont el sem tudom képzelni, hogy olyannal legyek együtt, akinek ez akkora problémát jelent.
2013. máj. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Hú micsoda mocsok egy pasik lehetnek az ilyenek akiket zavarja ha a barátnője mással kúr...
2013. máj. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Szó sincs erről, viszont ha lehet, én olyannal szeretnék együtt lenni, akit ez nem zavar. Van rá esély, hogy abbahagynám valaki kedvéért, de nem lennék olyannal együtt, akinek problémája van azzal, hogy én valaha ezt csináltam. Az én értékrendembe ez belefér, és szerintem érthető, hogy hozzám hasonló gondolkodású párt szeretnék.
2013. máj. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Tallulah90, ha elvégzed az egyetemet nem valószínű, hogy ezt abba fogod hagyni. Még nem látod a csapdát, amibe belekerültél. És ha találsz is egy srácot, sosem tudhatod mikor fog otthagyni egy rendes lányért. És nem, nem sajnállak, inkább undorodom az ilyen nőktől. 23/F
2013. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

1.) Nem is tervezek konkrét kilépési dátumot.

2.) ezt a csapda-dolgot sosem értettem. Azt mondják, hogy nehéz ebből a munkából kikerülni, de nekem valahogy mindig sikerül, és közben észre sem veszem, utána meg visszakerülni nehéz egy kicsit. Tavaly ősztől tavaszig egyáltalán nem dolgoztam, anyagilag sem voltam rászorulva, meg épp más dolgok foglalkoztattak. Pontosan milyen csapdára gondolsz?:O

2013. máj. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Olyanra hogy rájössz hogy azzal hogy megdugatod magad sokkal könnyebben pénzhez jutsz mintha becsületes munkát végeznél mint a normális emberek. És így sosem akarsz majd rendes melót.
2013. máj. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!