Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemista sráctól ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista sráctól ismerkedés céljából mit kérdezzek? SOKSOK VÁLASZT LÉGYSZI!

Figyelt kérdés

Én még nem vagyok egyetemista, ő pedig első éves. Elég visszahúzódó vagyok, de szeretnék vele beszélgetni.

Az például jó, ha megkérdezem, hogy egyetemen nehéz-e ismerkedni?


Légyszí írjatok sok ötletet :)

Előre is köszi!


2013. márc. 31. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
úgy beszélgess vele, minthaa haverod lenne. Ne parázz rá :) Mindent amit meg akarsz kérdezni, kérdezd meg tőle, de persze ne legyen faggatás szagú a dolog..
2013. márc. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

milyen szakra jársz? milyen óráid vannak? hogy működik ez az egész? te állíthatod össze az órarendedet? mennyire nehéz? hova szoktatok járni szórakozni? és az milyen hely? láttad azt az (akármilyen) filmet ami most megy? hol van itt valami jó kávézó? a könyvtár kedden meddig van nyitva? be lehet menni külsősöknek is? nem? beviszel?

nem vagyok egyetemista, de valami hasonlókat szerintem simán lehet kérdezni

2013. márc. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Mindkettőtöknek ment a zöld kezecske :)
2013. márc. 31. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!