Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne bántsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne bántsam meg? (biszex kérdés)

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm régen szerelmes volt belém,de azt hittem hogy már vége.

Én is vonzódom a lányokhoz de őt csak testvérként szeretem,és nem vonzódom hozzá.

A szerenádon amit a tanároknak adtunk ivott és elbőgte magát,félrehívott és közölte hogy még mindig szeret és megakart csókolni,azzal elhárítottam a dolgot hogy mindenki lát minket,de már tényleg nem tudok mit tenni,azóta írogat és keres,én meg nem tudom hogy mit mondjak neki,mert nem akarom megbántani,és sajnálom őt hogy viszonzatlanul szeret.

Ő 18L én 19L.



2013. máj. 4. 22:14
 1/6 Tréfarépa ***** válasza:
szívás
2013. máj. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
testvérként szereted ?
2013. máj. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen,úgy tekintek rá mint egy testvérre,és ezt ő is tudja,de remélte hogy később több lehet belőle,az problémát is jelentett az eddigi kapcsolataimban
2013. máj. 4. 22:21
 4/6 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
kerdezz meg egy pszichologust,hogy mit lehet csinalni ilyen helyzetben.
2013. máj. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha zaklat, ne barátkozz vele. El tudom képzelni, hogy a viszonzatlan szerelem nem egy élmény, de a bánat sem jogosít fel mindenre. Részedről már megtetted, amit kellett, nem hitegetted, most ő tegyen meg annyit, hogy tiszteletben tartja a visszautasítást.
2013. máj. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Eddig nem volt vele gond,ezért is hittem azt hogy már nem szeret:/

Nagyon nem tudom hogy mit tegyek,de remélem hogy könnyebb lesz neki ha már másik suliba fogunk járni.

2013. máj. 4. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!