Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor viselkedik valaki igy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor viselkedik valaki igy?

Figyelt kérdés
Egy fiuval volt egy rosszul elsult szexualis egyuttletem. Koztunk meg mindig forro a levego, de a kommunikacio furcsa, 2-3 naponta egy-ket szavas uzeneteket valtunk a nagy semmirol, de meg azoknak a szavaknak is furcsa ize van. Meggyozodesem volt, h koptatni akar, de mindig rogton valaszol, nem hagy elmenni, nem mondja, h eleg, de erdemben semmi erdekeset nem ir. Tobbszor csekkolja egy nap az adatlapomat is(nem fb). Mikor viselkedik valaki igy?

2013. máj. 5. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom de ezt meg kéne beszélnetek.

Lehet h azt hiszi h te nem akarsz vele beszélni, vagy... más ötletem nincs.

2013. máj. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom
2013. máj. 5. 17:57
 3/4 anonim válasza:
Igy kezdödött a kapcsolatunk a baratommal. Szigoruan BARATOK voltunk. Miutan megtortent a dolog, alig beszeltunk mi is. Ugyanez a szitu volt amit leirtal es ma most 3.eve, hogy egyutt vagyunk. Szoval tenyleg rola beszelni, hogy mit is akar ezzel konkretan. De azt nem ajanlom h igy ratamadj es rakerdezz. Vezesd ra, vagy ha nem vagy szerelmes (amit nem tudok neharagudj) es ugy gondolod, akkor csapj bele egy kis jatekba. Mi anno ezt az opciot valasztottuk... Es imadtuk azt a korszakot, hogy egyutt voltunk, de valojaban megsem. Hat a vegen igy alakult, nem tudtunk parancsolni a lassan kialakult erzelmeknek.
2013. máj. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:) nagyon koszonom. Legyetek boldogok!
2013. máj. 6. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!