Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van 1 lány a suliban aki nagyon tetszik. Sosem dumáltam még vele. És nem tom, hogy mit mondjak neki. Mit kéne mondanom?

2013. máj. 5. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszel-szeretnélek megismerni. Ennyi bőségesen elég és egyenes szerintem nyitásnak.
2013. máj. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne mondd meg hogy tetszik neked! Valami semlegesebb témával kezdj nála, aztán majd kialakul a többi!:)
2013. máj. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezdetnek a haveri körét céloznám meg. Hátha van valaki akit ismersz. Elkezdenék beszélgetni az ismerőssel ha eddig nem tettem meg. Előbb vagy utóbb be mutat neki. Akkor te is bemutatkozol. Miközben ők beszélgetnek és jön egy olyan téma amihez be tudsz kapcsolódni akkor elkezdesz beszélni. De csak óvatosan! Általában osztod a kiszemelt véleményét vagy elmondod a sajátodat de csak olyan témánál ami általános és személyes. Utána ha még-egyszer összefutsz vele akkor már könnyebben tudsz vele beszélgetni. Megismered! Ha még mindig bejön akkor barátkozol vele és ha olyan van akkor megkérdezed hogy jártok-e. Bár nem vagyok nagy csajozós. Sőt!
2013. máj. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!