Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Randin miért a pasi feladata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin miért a pasi feladata a folyamatos dumálás?

Figyelt kérdés

Csajok sose túl beszédesek, ha én nem beszélnék szerintem max egymást bámulnánk kussban :D

Van olyan hogy amikor már unom mondom hogy jó most te jössz.. erre mindig mondja h de ő vele nem történt semmi érdekes, meséljek én vmit oO

Meg ha nem mondok épp semmit akkor mondja h, mesélj vmit :D De ő vajon mért nem tud mesélni vmit ha nem akarja h csönd legyen?:O


2013. máj. 5. 17:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

értelmes dolgokról nincs is véleményük,szóba jön egy komoly téma hallgatnak szerényen :D


hát néha úgy érzem, hála többek közt az ilyen "intelligens" fiatal lányoknak :) :DD

amúgy meg ha én nem is, te még bekaphatod.

2013. máj. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Én intelligens, művelt lányként, akkor alkalmazom a hallgatást, ha már elegem van az egészből. Nem azért mert nem tudok hozzászólni a témákhoz, hanem mert a sokat beszélő fiúk mellett úgy érzem, hogy nem is kíváncsi rám, csak magáról akar beszélgetni. 19/L
2013. máj. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Ezek szerint te nem tudsz beszélni.


Ezek szerint te rossz emberekkel ismerkedsz, kiket nem érdekel az amit mondasz.

2013. máj. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsóval. "Úgy érzem, hogy nem kiváncsi rám, csak magáról akar beszélni"


És neked mi a komolyabb téma ? Ne várd már el, hogy a csaj a politizáljon az első randin...vagy esetleg a mikroökonómiáról akarsz beszélgetni vagy mibajod van neked?

2013. máj. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Én a vicces sztorikat szoktam nyomatni :D

Haverokkal úgy megy h ő is mond 1-et meg én is , nem szeretek komoly dolgokról dumálni :D

Én ilyen vidám alak vagyok, egész nap röhögök sokszor :D

2013. máj. 5. 17:55
 16/28 anonim ***** válasza:

Ezt nem neked írtam, hanem annak aki szerint minden csaj buta.


Én is inkább vidám dolgokról szeretek diskurálni randin :)

2013. máj. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Szimplán túl sok lehetsz.
2013. máj. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Én utálom ha a pasi megállás nélkül pofázik, mert úgy érzem hogy akkor rám már nem is kíváncsi. Valamint első-második találkozásnál ne fárasszon már a "vicces sztorijaival" hogy az X-szel meg az Y-nal együtt ezt meg azt csinálták, akikről mellesleg fogalmas sincs kik azok szóval rohadtul nem érdekelnek...
2013. máj. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Nem agyhalottakat kéne vinni randizni. ;-)
2013. máj. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Nemhiszem h fárasztanám őket.. akkor nem mondanák h mesélj te stb..

akkor elküldenének a pics@ba :D

egyébként meg sztem jó sztorijaim vannak ;)

2013. máj. 5. 18:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!