Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feltűnésmentes csábítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Feltűnésmentes csábítás?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akibe beleszerettem. A baj, hogy mindig csak egy közösségen belül találkozunk, olyankor csak ritkán beszélünk és szigorúan munkaügyben. Szoktam mosolyogni, néha a hajamat babrálom (bár az alapjáraton is szokásom), ennél feltűnőbben nem akarom, nehogy a többiek is észrevegyék, mert az sok kellemetlenéget szülne. Egyedül meg nem szoktam látni.

Nektek van ötletetek?


2013. máj. 5. 18:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Egyéb dolgok nincsenek, amikkel felhívhatnám magamra a figyelmét?
2013. máj. 5. 18:56
 12/12 anonim ***** válasza:

fuuu... Azért arra számíts, hogy vannak olyan palik, (mint én is).

Akik úgy állnak az ilyen dolgokhoz, hogy "házi nyúlra nem lövünk"

és mindenhol máshol ismerkednek kapcsolat céljából de pont a munkahelyem nem.

Futó kaland még oké, de semmi komoly.


Van akinél ez elvi kérdés, de van aki tapasztalatból tudja, hogy bizony ha valami rosszul sül el a kapcsolatban, akkor sokáig kerülgethetik egymást a munkahelyen!



Talán még úgy érdemes neked kezdeményezni, hogy meghívod egy ártatlan kávéra, hogy kicsit a munkáról beszéljetek.

Majd téma közben lehet kicsit személyesebb kérdésekkel bombázni!

De ezt ne egyszeri alkalommal, kicsit rendszeresítsd ezt a szokást, hogy felváltva meghívjátok egymást: pl kávéra.

A kávézás/teázás egy jó rituálé ahhoz, hogy kicsit személyesebben is megismerjék a másikat.

2013. máj. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!