Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ellenkező nemű lehetnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ellenkező nemű lehetnél 1napra mint ami most vagy, akkor mit tennél? Van olyan aki megd*gná magát? :D

Figyelt kérdés
szóval ha most lány vagy és pasi lehetnél v forditva.
2013. máj. 5. 18:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok,ha lány lehetnék egy napra,komolyan mondom,hogy akkora k.rva lennék mint az állat! Mennék dugnék,mindenkivel.
2013. máj. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
ha fiú lenék kiverném
2013. máj. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ha fiú lennék minimum kiverném magamnak utána olyan 4-5 csaj van akit meg is dugnék..:D mennyire élvezném.. aztán lehet belemennék egy meleg partiba is.. úgysem lenne következménye..:D
2013. máj. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
első válaszoló: akkor pasikkal dugnál? :o ahhoz nem kell h csaj legyél :D
2013. máj. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

0-24-ben csöcsörészném magam szerintem :D

Meg ráírnék magamra XD

2013. máj. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
miért van az h a legtöbb pasi ha lány lenne kva lenne de azért szidjatok a ribiket?:D
2013. máj. 5. 19:01
 7/24 anonim ***** válasza:

Hűha, ha pasi lehetnék ... :D Tuti kipróbálnám hogy milyen lehet pasiként szeretkezni :D

Aztán lemennék sörözni, és élvezném hogy nem néznek meg amiatt hogy nőként élvezni tudok egy korsó sört. :D Éjjel mennék haza, nem kéne félnem hogy megtámadnak, nem kéne magassarkúban mennem, ezáltal gyorsabb lehetnék...

De a nap végére hiányozna hogy nő vagyok, szeretem a parfümöket és a sminkeket... De egyetlen napként élvezni tudnám :)

23/N

2013. máj. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Hmmm... ha gy napra nő lehetnék, egész nap csak dumálnánk, hogy ti NŐKET jobban megértsünk (:
2013. máj. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
amúgy köszi a válaszokat olyanjo ezeket olvasni xd am 17L vagyok és kb azt tenném amit a többi lány irt:d
2013. máj. 5. 19:02
 10/24 anonim ***** válasza:

én megpróbálnék összehozni egy numerát, mindig is kíváncsi voltam, milyen érzés a férfiaknak az orgazmus.

aztán tökön rúgatnám magam, mert azt se tudom elképzelni, mennyire fájdalmas. tudom, nagyon, de mégis, a szerv hiányában nincs róla elképzelésem.

lehet, hogy bunyóznék is egyet.:D

2013. máj. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!