Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ellenkező nemű lehetnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ellenkező nemű lehetnél 1napra mint ami most vagy, akkor mit tennél? Van olyan aki megd*gná magát? :D

Figyelt kérdés
szóval ha most lány vagy és pasi lehetnél v forditva.
2013. máj. 5. 18:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Ha nö lennék akkor megkeresném a Pasi énemet és meglátogatnám, majd ott helyben ledobná ma ruháimat és modnaná ma pasi énemnek hogy

"Óh Shevy kérlek dugj meg veszettül, mert tudom, hogy egy veled eltöltött éjszaka után még egy punci átültetésre is szükségem lesz olyan kemény és profi vagy..." :D

2013. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Sk88 elmondom én neked.

Ha tökön rúgnának ,valószínűleg kappan hangon csak annyit mondanál,hogy "vissza az egészet" :D

2013. máj. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Shevy, ez majdnem olyan, mintha maszturbálnál, nem?:D
2013. máj. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
jajj, tudom, hogy fáj!! :D csak szeretném átélni a kínt! :D
2013. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Én pasiként félmeztelen rohangálnék az udvaron és élvezném, hogy senki nem hökken meg! :D

Aztán megkeresném az egyik ribanc ellenségemet és bosszút állnék rajta. Nyilvánosan leégetném és még videóra is venném közben! :D

2013. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
:DDDDDDD
2013. máj. 5. 19:14
 17/24 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy dugnék egy csajjal és egy csávóval is... TUTTIIII:::D
2013. máj. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Most hogy mondjátok... lehet hogy akkor belemennék egy meleg numerába is :D Most lányként úgy se tudhatnám meg hogy milyen pasit dugni :D

Áh, megdugnék én mindent és mindenkit, egy napom lenne rá úgy is :D XD

2013. máj. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

1 ismét.

Az egyik írónak üzenem,hogy

Csak ha nő lennék,akkor lennék pasival, mivel p.nám lenne,ami most nincs!

A kérdezőnek,én nem r.bancozok,meg ku.vázok, sőt én minden nőnek azt mondom,hogy legyen az,én imádom az ilyen lányokat!

2013. máj. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

ma 19:10

hát az biztos hogy veszettül megdugnám magam és ki is tudnám magam elégiteni rendesen, hogy csak remegnének a végtagjaim az ágyon és tátognék levegö után kapkodva, mint egy partravetett hal. :D

Szoval igen majdnem oylan, mint az önkielégités. :D

2013. máj. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!