Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak válaszolnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Ahogy itt olvasgatom a válaszaitokat sokszor a kielégületlenség,nő hiány tükröződik.Hogy lehet,hogy nem találtok magatoknak párt és itt ajánlgatjátok magatok?Én mindig úgy gondoltam,hogy egy férfi ha akar talál nőt.Félre értés ne essék nem szemrehányás,hanem a kíváncsiság miatt kérdezem.

2013. máj. 5. 22:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sok férfi akar, mégsem talál, szegény kvazik mit csináljanak, mit vársz? Amennyien csak külsőre mennek manapság, az még jobban rátesz egy lapáttal.
2013. máj. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem mindenki olyan önbizalom bomba, hogy csak úgy leszólítson valakit.:)
2013. máj. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert én ezt az oldalt is társkeresésre használom, de ez nem jelenti azt, hogy élőben nem próbálkozom. 2 napja regisztráltam csak engem nem ismerhetsz :D
2013. máj. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom a helyzetem:

25 vagyok, kisvárosban élek, nem vagyok nagy társasági ember. Nem vagyok kocka sem és szűz srác sem. Volt már pár barátnőm, de az egyetemi éveim alatt voltak, amikor ugye elkerültem nagyvárosba. Most, hogy visszajöttem egyéb okok miatt a szülővárosomba, ami kicsi, a lehetőségeim megcsappantak. Hétvégente ha fel megyek, 15-16 éves puncik rohangálnak. Isznak, vedelnek, b.sznak jobbra-balra. Erre nincs szükségem. A volt osztálytársnőim (gimisek) mind az egyetemi városukban maradtak, vagy elmentek külföldre. És nem is voltak olyan potenciális jelöltek soha.

A városban halál komolyan mondom, nem ismerek korombeli nőt, ha igen, már régen foglalt. Magam sem értem ezt. Tanult, magas, jó kiállású férfiként nem tudok összeszedni egy nőt se itt. Lóvém meg nincs eljárkálni mindig más közeli városokba buliba. Meg nem is vagyok akkora partiarc....

2013. máj. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Most csak viccelsz ugye, kérdező? Hát persze ez csak így megy, akarom és van is. Na persze a mesékben. nemrég koptatott le egy lány ismét, amikor meglátta a képem. Ennyit erről.
2013. máj. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos normális nőt is nehéz találni manapság :/ nincs könnyű dolga a férfiaknak.
2013. máj. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem! Feleslegesnek érzem az erről való beszélgetést... ha nem érted, miért, akkor meg végképp nincs miről beszélni...
2013. máj. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Élőben és neten úgy 40x küldtek el a rákba. Ezek után mi értelme? A 41. sem lesz az, aki elsőként megszán.


Nem olyan könnyű ám az, a nőknek sokkal egyszerűbb.

2013. máj. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 The Other ***** válasza:
100%

Én nem szoktam itt ismerkedni (és a neten sem), mondjuk nem is szoktam olyan válaszokat adni, amiket említesz.


De főleg az "egy férfi ha akar talál nőt" gondolatodra reagálnék. Ezt te sem gondolhatod komolyan, elég megnézni a netes társkeresőket (én nem társkeresőzöm, de néhánynak már a reklámjában is látszik, hogy arányaiban sokkal több férfi van fent, mint nő).

Egyrészt, az egyedülálló férfiak jó része azért nem talál párt, mert egyszerűen nem találkozik olyan lánnyal, akit egy párkapcsolatra érdemesnek tart. Példának hozhatnám a #4-es választ. Az lehet, hogy egy dagadt, ragyás, ráadásul ostoba tiniluvnya odaáig lenne és vissza, ha egy normálisabb férfi hozzászólna, de fordítva ez korántsem így van.

Kevés "jó nő" van, és mindenkinek azok kellenek.


Másrészt, sok olyan fiú/férfi van, aki ki sem mozdul a gép elől, illetve élőben meg sem mer szólítani egy lányt. Na, ők még nehezebben fognak bárkit is találni.


Kicsit kisarkítva olyan a kérdésed, mintha valaki beírná az Üzlet és pénzügyek kategóriába, hogy "Nem értem, miért vannak egyeseknek anyagi gondjai, mert szerintem ha valaki akar, akkor talál egy olyan munkát, amivel havi nettó 1 milliót keres"...

2013. máj. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

na kedves kérdező mindenkinek megvan a saját oka miért van így

amúgy ne gondold a másik oldalon olyan rózsás a helyzet,

egy része valahol a földrajzi helyzetből is adódik, legalábbis akikkel eddig beszélgettem, N

2013. máj. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!