Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ezt éreznem?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ezt éreznem?!

Figyelt kérdés

Miért kell a társadalom miatt, kitaszítottnak éreznem magam?

Úgy értem, ha nem vagyok 45 kiló meg tökéletes szép arcú, akkor már be kell fordulnom a világ elől?

Annyira nagy az elvárása néhány embernek. Mindenkiben úgy keresik a hibát, mintha jutalom járna érte..


2013. máj. 5. 23:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
És mi a probléma? :D
2013. máj. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hogy egy rakás szerencsétlenségnek érzem magam, a külsőm miatt..?!
2013. máj. 5. 23:43
 3/13 anonim ***** válasza:
Bocs de szerintem neked van nagy elvárásod.A férfiak nem annyira válogatósak.Veled sokan járnának (tudom mert láttam rólad képet) de azokat szerintem meg te utasítod el.Hány kg vagy egyébként és hány cm magas?
2013. máj. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem lehet mindenki 45 kiló, de ha gurul valaki, az ne várja a szőke herceget lovon... viszont ha egy nő elégedett magával, az sokkal többet ér, mint egy kiégett cicababa...
2013. máj. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok csak fiúként. Ide is feltettem képet és csak kevesen írtak vissza a képemet látva. Gondolom olyan rondának tartottak egyesek, hogy még válaszra sem méltattak inkább...
2013. máj. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen. Magammal szemben nagyok az elvárásaim, próbálok is tenni érte, hogy elfogadjam magam. De egyszerűen brutális a kinézetem és ezt sajnos a társadalom, illetve a média hozta ki belőlem, hogy nem tudom elfogadni magam...
2013. máj. 5. 23:47
 7/13 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen beválaszolnék szánsájn a tegnap esti miatt, de kinőttem már abból a korszakomból.


Viszont mivel láttam rólad képet (már ha egyáltalán...), nincs baj a külsőddel. Se arcra, se alakra.

2013. máj. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Képet tudsz mutatni? Hány éves vagy?


Amúgy erősítek egy előzőt, nem vagyunk válogatósak. Van mindenkinél 1-2 konkrét "kell" típus, de a többi ugyanaz, hacsak nem baráti a viszony.


Nálam a lányok külön csoportban vannak kb.:

1 tökéletes

2 jóbarát

a többi pedig felesben oké/nem oké


Ha mindenkinél hasonló, akkor valahol benne vagy valamelyik pozitív csoportba a három körül, akárhogy is nézel ki, ez pedig bőven elég. Elég, ha egy valakinek kell, hogy tetsszél.

2013. máj. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

de miért kell Neked a médiával foglalkozni?

amúgy szerintem, Te aláértékeled magadat

valami önbizalom növelőt kéne csinálnod, amitől jól érzed magad, ezt Te tudod megoldani, gondold végig N

2013. máj. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Életem napsugara! :D

Mi már elég sokszor váltottunk privit, én is láttam rólad képet és hidd el, nincs veled az égvilágon semmi gond!

Az önbizalmad a béka segge alatt van, azt kellene felturbózni egy kicsit és máris szebbnek látnád a világot.

2013. máj. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!