Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, tudat alatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, tudat alatt, hogy a párod nélkül ne tudj elaludni?

Figyelt kérdés
Én ha itthon vagyok, nagyon nehezen alszom el, vagy nagyon kikell fárasztanom magam ahhoz, hogy elaludjak. Nála viszont bármikor eltudok aludni, nem is kell fáradtnak se lennem, sokkal kipihentebb vagyok reggel, ha mellette alszom el. Van ilyen?
2013. máj. 6. 01:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsit már nyálasodunk 01.22 kor.
2013. máj. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a célom, elhiheted. :)
2013. máj. 6. 01:24
 3/6 Buborék Fejü ***** válasza:
Nálam pont fordítva van. Sokkal kipihentebb vagyok, amikor nem rándatják le rólam a takarót éjjel, és reggelre lila foltjaim sincsenek a combomon :)
2013. máj. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És ha ő alszik nálad?

Mert lehet,hogy csak az ágy jobb :)

2013. máj. 6. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor egyedülállóként ezért alszom el ilyen rohadt nehezen
2013. máj. 6. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Létezik. 4 évig voltam barátnőmmel, ebből hármat gyakorlatilag együtt laktunk, de januárban szétmentünk, azóta alig bírok aludni (kedvem sincs hozzá) és elég sokat forgolódok elalvás előtt.
2013. máj. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!