Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok! Vert már meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Vert már meg titeket férfi? Férfiak, vertetek, ütöttetek meg már nőt? És lányok, volt, hogy felpofoztatok pasit?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem...
2013. máj. 6. 07:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, pofoztam már fel pasit. Rágalmazott, nem is kicsit.
2013. máj. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Erről már volt topic, adtam már pofont fiúnak, aki évődésben túllőtt a célon (megalázó disznóságokkal heccelt).

Fiút máshogy nem ütöttem meg.

Ileltve a játékos (szeretetteli!) popsipaskolás évődésből szokott lenni.:)


Verés... 9 éves koromig minden családtagom vert. Kézzel "csak".


Egyik kedvesemtől kaptam verésre fenyegetést...

2013. máj. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Egyirányú alagút ***** válasza:

Egyszer, amikor aludtam, rosszul fordultam, és könyökkel kapott egyet a lány, aki mellettem aludt.

Szándékosan soha, nem is tervezem :)

2013. máj. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem ütöttem meg nőt, és nő se engem. F/31
2013. máj. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, megvert az exférjem. Egyszer, nagyon. másnap elköltöztem két gyerekkel.
2013. máj. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5: Egyszer? És előjel a viselkedésében nem volt? (Fenyegetés, szóbeli bántalmazás, leértékelő megjegyzések, stb.?)
2013. máj. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Aha, egyszer. Na jó, kétszer, mert aznap délután is, de akkor csak egy pofon volt.

Semmi extra nem történt tulképp, megdumáltuk, hogy elválunk, és mondtam, hogy a cég, amit a barátom segítségével alapítottunk, az enyém marad. Ja, nem mellesleg, veszteséges is volt, tehát nem anyagi haszonszerzés. (oda kellett volna adni, jó nagyot szívtam miatta később)

Aztán elrobogott, berugott, hazajött, kirángatott az ágyból, és ütött, ahol ért, meg összetörte a berendezést. tv-t, videó, hifi, számítógép, telefonok..

Másnap jött a tesóm az apámmal, meg pár fiúval, és két teherautóval, és elcuccoltunk egy fél délután alatt.

2013. máj. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem nem még nem vert meg senki.


Viszont olyan volt, hogy egy srác megpróbálta kivenni a táskámból a szendvicsem, és akkor épp eléggé ki voltam gyúrva, és azza a lendülettel pofonvágtam, de egyből bocsánatot kértem, meglepőtem magam, és ő is :D

2013. máj. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
még sosem vert meg férfi, és még én sem ütöttem meg férfit.
2013. máj. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!