Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy távkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy távkapcsolat lehet ugyan olyan aktív mintha közel élne egymáshoz a két pár?

Figyelt kérdés
lehet hogy kicsit hülyén fogalmaztam... eddig még nem volt kapcsolatom de ha valakivel alakul valami akkor az az illető mindig nagyon messze lakik tőlem. ez a távolság azt jelenti hogy ő bent Budapesten és meg egy kis pesi falucskában. az érdekel hogy egy ilyen kapcsolat lehet hosszan tartó? nagy akadály a távolság? Olyanok írjanak akiknek van is tapasztalatuk ebben

2012. dec. 1. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen más. a 2-öt nem lehet összehasonlítani!
2012. dec. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mekkora is az a távolság?
2012. dec. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem az a lényeg. általánosságban kérdezem
2012. dec. 1. 16:54
 4/8 anonim ***** válasza:
tapasztalatból mondom
2012. dec. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
miért lehetne,aktiv. pár talizásal is lehet nagyon jó
2012. dec. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
rajtatok mulik, paromal 120kmre lakunk es szeretjuk egymast 2eve!:-)
2012. dec. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én balaton mellett élek idejárok suliba is mig a párom szintén a balcsi mellett él de másik városban (busszal félóra) ez még nem is lenne gond de pécsre jár suliba igy heti 1x találkozunk suli időbe. ha szünet van akkor nyilván hetente többször is ott alvással meg ilyesmi. Éppen ma vagyunk 1,5 éve együtt így ha szeretitek egymást nem hiszem, hogy a távolság akadály lenne :)

18/L

2012. dec. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Teljesen pasas és szituációfüggő.

* Az előző "távkapcsolatom" úgy nézett ki, hogy suli miatt jónak számított, ha heti 1x tudtunk találkozni. No róla rohamléptekben bebizonyosodott, hogy fellángolás volt és hosszú távon úgysem lett volna belőle semmi.

* A jelenlegit nyár közepén láttam utoljára (nem 120km távolságról van szó). Igaz lassan a falat kaparjuk egymás nélkül, de eddig működött a dolog (:


Szóval szerintem ne csinálj gondot néhány rongyos kilométerből.

2012. dec. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!