Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek túl kövér vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl kövér vagyok?

Figyelt kérdés
178 cm magas, 110 kg
2013. máj. 6. 11:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40 kilo felesleggel? Igen...
2013. máj. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sajnos egyet kell értenem az elsővel. Ez már elég sok :S Akár nőről vagy férfiről van szó. 23/F
2013. máj. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én három éve voltam 110 a 174 centimhez. És az nagyon kövér.

Most vagyok 85, de még mindig kövér. Az egészséged miatt is javasolnék egy diétát.

23/L

2013. máj. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Eléggé
2013. máj. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem hallod karcsú vagy....
2013. máj. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, az vagy, egyetértek egyik előttem szólóval, az egészséged miatt is fogyj le
2013. máj. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Le kéne dobnod egy 25-30kg-t minimum. Elsősorban magadért, hiszen ilyen túlsúllyal el tudom képzelni micsoda tortúra a mindennapi dolgok ellátása is. Tudom, mert én is rendelkeztem hasonló adottságokkal nemrég. Teljesen más soványként élni az életet.
2013. máj. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
0%
aha te már bőven vágásérett vagy (egy sertés tenyésztő)
2013. máj. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Drága utolsó! Az ilyen parasztok miatt hiszik azt a csinos nők hogy kövérek és hogy le kell fogyniuk a 40 kilójukból! Hogy lehetsz ekkora paraszt? Neked biztos tökéletes a bőröd, izmos vagy és kockás a hasad! Nőkbe könnyű belekötni mert ha kicsit kövérebb az átlagnál akkor már van rajta "fogás" (szó szerint is meg lehet rajta a nyelvedet köszörülni)! Az ilyen undorító férgek mint Te nem erre a világra valók! 160 centi vagyok és 55 kiló, nem vagyok se kövér se sovány, de iszonyatosan zavar ha ilyen parasztok mint Te ilyen módon mondják el a véleményüket! Valószínűleg neked meg a p*csöd kicsi, de mivel ezt nem lehet megállapítani olyan könnyen, remélem majd az aktuális partnered körberöhög! Nézz magadba kicsit és utána ítélkezz! Kérdező! Te pedig mozogj, figyelj oda mit eszel és fogyj le, elkezdeni nehéz de ha látod az eredményét, az az öröm mindenért kárpótol! :) Tapasztalat! ;)
2013. máj. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy etióp falu 1 heti élelmeztetését megoldaná a kérdező.
2013. máj. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!