Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csalódás szerintetek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csalódás szerintetek is megváltoztatja az embert? Tapasztalat valakinek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem ja, tapasztalatot szerez az illető
2013. máj. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, engem megváltoztatott. Hidegebb lettem és távolságtartóbb, de aztán szép lassan ismét "megpuhultam", de még mindig nem bízok magamon kívül senkiben 100%-osan.
2013. máj. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

De meg ám!

Sokkal elővigyázatosabb leszel és nem fogsz vakon megbízni az emberekben. Ami tulajdonképpen nem baj.

2013. máj. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mire a mostani barátommal végre járni kezdtünk, átmentem egy-két csalódáson. Volt olyan is, amit ő okozott. Vele most kicsit távolságtartóbb vagyok, még nem olyan közvetlen, mint amennyire lehetne. Majd jobb lesz. Szóval igen, megváltoztatja.
2013. máj. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Meg. Van hogy jó és van hogy rossz irányba.

Jó: Tapasztalatot szerezel, ezzel kisebb az esélye annak hogy újra csalódj.

Rossz: Nem fogsz megbízni senkiben.

2013. máj. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Mindenképp. Pozitív oldala, hogy az a fajta naivitás, ami az első szerelem idején jellemző volt rám, megszűnt.

Ugyanakkor sokáig nagyon nehezen nyitottam az emberek felé, de szerencsére az utóbbi időben ezen a téren is sikerült fejlődnöm :)

2013. máj. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát szerelem terén lelkileg eléggé puhány alak vagyok. Amit kifelé mutatok meg úgy vettem észre néha ijesztő nem tudom. Ennek ellenére mondom nem tanácsos lenézni az érzéseinket!
2013. máj. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat:) nekem most volt egz eleg nagy csalodasom es total megvaltoztam.. ezert erdekelt hogy massal is volt.e ilyen
2013. máj. 6. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!