Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék megváltozni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék megváltozni? Kérlek olvasd el!

Figyelt kérdés

Nem tudom,miért vagyok ilyen. Már magamat sem értem. Miért kell minden egyes emberrel ezt tennem? Amióta elhagyott,megváltoztam. Mintha kitépte volna a szívemet azzal,hogy ott hagyott,mintha eltűnt volna az összes szeretetem. Annyiszor gondolkodtam már azon,hogy miért van ez így. Miért viselt meg ennyire a szakítás,miért nem tudok normális ember módjára tovább lépni? Hiszen már több,mint egy éve szakítottunk. Miért nem éreztem azóta azt,vagy valami hasonlót,amit nála? Félreértés ne essék,nem gondolok már rá,nem szeretem Őt,ugyanakkor azóta más iránt sem éreztem komolyabb dolgot. Esetleg fellángolást,bár inkább a kihívás illatát éreztem mindig magban. Ezalatt azt értem,hogy addig tetszett,amíg meg nem kaptam,vagy amíg észre nem vettem,hogy én is érdeklem. Azután egyszerűen nem érdekel. Vagy,ha netán kapcsolat lesz belőle,az első hetekben annyira magamba bolondítom,hogy ne tudjon elhagyni,aztán megbántom,elhagyom. Olyan embereket bántottam már meg,akik valóban szerettek,és tudom,hogy nem helyes amit teszek,de nem tudom,hogyan változtathatnék magamon. Mit kellene tennem? Nem akarom ezt csinálni másokkal,főleg olyan emberekkel ,akik meg sem érdemlik. Mindent megtennék,hogy olyan legyek,mint régen. Nem csalódást akarok okozni,hanem szeretni!

Azért is teszem fel ezt a kérdést,mert van valaki,aki érdekel,és én is őt. Nem akarom azt,hogy megint ez legyen a vége..



2013. máj. 1. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Aki úgy mond ezt tette veled, no az van még mindig a lelkedbe. Tudom, milyen érzés. Nekem egy év kellett ahhoz, hogy valaki iránt megint úgy érezek. Hagyjad most a szerelmet meg a szeretetet. Keress valami elfoglaltságot és ez az érzés majd szépen lassan kikopik belőled. Vagyis belőlem így tűnt el.

Úgy tudsz valakit elfelejteni, ha találsz valakit aki jobban érdekel :)

2013. máj. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ez az egy év sem volt elég a felejtéshez.

Nekem is több év kellett, addig ne kezd márj még mással, valóban csak becsapod, átvered így őt. Bár Neked legalább bűntudatod is van ez miatt, ebből is látszik, hogy értelmes vagy, és vannak érzelmeid, éppen ezért inkább várj még, amíg tényleg felejtesz.:)

2013. máj. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ez elég bonyolult.

Nem tudom, hogy hány éves vagy, de lehet nem vagy még elégé felkészülve egy komoly kapcsolatra.

Nem vagyok pszichológus, de gondolom ez valami tudatalatti dolog lehet.

Ez a nagy pofon az élettől nagyon is ott van még a tudat alatt és mikor már eltelt egy kis idő a kapcsolataidban megszólal a "vészharang", hogy neked kell véget vetni ennek mielőtt újra megtörténne az a bizonyos pofon.

Próbáld meg elmondani neki ha összejöttetek, hogy ez az előéleted párkapcsolat téren. Lehet, hogy csak annyi kell, hogy kibeszéld magadból.

Ha ide letudtad írni akkor talán menni fog az is, hogy elmondod valakinek akit szeretsz.

Így a másik fél is tudni fogja, hogy mire számítson.

Fő a bizalom és az őszinteség.

2013. máj. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne hazudj magadnak, mert az embered még mindig nagyon szereted és hiányzik neked.
2013. máj. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Először is tuti, hogy lány/nő vagy!

Ez egyfajta ribiség a részedről... mint azt helyesen meg is állapítottad. Ez már egy pozitív dolog, hogy legalább az eljutott a tudatodig, hogy változtatnod kell.

Hogy miért csinálod? Ezt magadnak kell megtudnod.

Ha összetört a szíved, akkor szedd össze a darabjait és próbáld egybekovácsolni.

2013. máj. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!