Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert keresem minden pasiban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert keresem minden pasiban ot, es miert erzem h egy pasi sem eleg jo nekem?

Figyelt kérdés
volt egz fiu akibe nagyon szerelmes voltam(legbelul meg mindig szeretem csak mar elfogadtam hogy nemlesz az enyem.) csak kihasznalt...megis ha akad egy pasi es kerdezek vmit de nem azt mondja amit ez a bizonyos pasi mondana egybol megutalom:( meg aki nempont ilyen laza mint o volt meg hasonlo egyszeruen nembirom elviselni.. ezzel a fiuval mai napig beszelek es mondta h ha leakarok fekudni vele sosincs ellenere..rajtam mar nemlehet segiteni?:( amugy eros a kisertes h talizzunk de azzal elorol kezdodne azaz idoszak ami volt.
2013. máj. 7. 00:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#9 nyilvan igazad van erre nekemis rakene jonni..

#7ertem:) de talan ezzel nekedis rosszabb h megint talalkoztok:/

2013. máj. 7. 00:59
 12/12 anonim ***** válasza:

#7-es vagyok megint.

Hát, igen esélyes. De majd kiderül... :)

2013. máj. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!