Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekek, 'mint a villám'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekek, 'mint a villám' mondjátok meg, hogy mit csináljak? Beleremegtem a mai felismerésembe. Miért boldogtalan az exem. Alapvetően a szabályokat áthágó, öntörvényű ember, a lányok kutakba ereszkednek érte, de neki, senki nem kell.

Figyelt kérdés

viszont a bibi, h minden este kicsinálja magát-évek óta. Bulibélának' beállítva magát! Szerintem, nem tudja feldolgozni, h a fiuka szereti?! Nos?mibe szóljak bele és hogyan? ha ez így van rettentően magányos lehet,

vagy zavaros elmém sztorija..mint az atlantisz-konteok?

akkor? akkor?



2013. máj. 7. 09:23
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

egyedül is képes vagyok megoldást taláni, de nem állom meg, hogy ne mondjam el a véleményem..ez nagyon gyenge, válaszadók, hol vagytok?

Nem működik az oldalmegfelelően, ha egy kérdésnek (lényegtelen melyiknek) a szavatossága'2-3 óra :(

2013. máj. 8. 00:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!