Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lesz egy fiú ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz egy fiú ennyire öntörvényű?

Figyelt kérdés

borzasztó makacs és kb mindent és mindnekit lesz@r ,elég bunkó tud lenni,és borzasztó laza és lesz>@rom stílusa van....mindig azt csinálja amihez éppen kedve van,ha éppen nincs kedve a sulihoz,akkor egyszerűen fogja magát és hazamegy, minden kritika lepereg róla és senkivel se kedves...még a legjobb barátait is csípős kritikákkal és sértegetésekkel szívatja ,úgy látszik,h az ég 1 adta világon semmi sem érdekli, jól elvan a maga kis világában és elég boldognak látszik,pedig nem csinál semmit és egyáltalán nem lehet komolyan venni,mert egy csomó mindnet csk poénból csinál...nekem mindenesetre bejön...csak nem tudom,h tudnék hozzá közeledni...ezek alapján azt tudom feltételezni,h korábban valaki nagyon csúnyán összetörhette a szívét és valóüszínű azért ilyen mindenkivel...bár fene tudja...

valószínű azért ilyen,mert korábban



2012. márc. 21. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok :)
2012. márc. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Neked bejön? Aztán miért?Mit vársz tőle?
2012. márc. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem fog megváltozni... csak, ha elég intelligens, hogy idővel felnőjön.
2012. márc. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a szerelem megváltoztathatja!illetve lehet akibe szerelmes,azért bármit megtenne!
2012. márc. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
először is haverkodj össze vele. viccelődj vele, de azokkal a csípősebb fajtákkal. szerintem a lelke mélyén érzékeny, csak így próbálja leplezni.
2012. márc. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tévhit, hogy a szerelemért megváltozna bárki is.

Maximum egy ideig elnyomja a másik kedvéért a nemtetsző tulajdonságait. De aki meg igazán szeret, az elfogad.

2012. márc. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

Én is pont ilyen vagyok.


20/f

2012. márc. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia,


A nevelés határozza ezt meg 100%ban szerintem, mindenki amilyen nevelést kapott úgy viselkedik, annyit enged meg magának.

Néhány ilyen fiú azt hiszi hogy tetszik a lányoknak de egyik osztálytársam is ilyen és szinte undorodnak tőle a lányok meg mi is be-beszólunk neki hogy vegyen vissza mert ha ilyen a természete akkor mindenkivel ilyen... :-)


19/f

2012. márc. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!