Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nocsabasz pasikat felcsigazz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nocsabasz pasikat felcsigazza, ha meg akarnak szerezni egy jo csajt, de az nem adja magat konnyen? Vagy hogy megy ez naluk?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát attól függ.

Sokan ott vágják el, h játszák a jégkirálynőt.

mellé meg totál elhúzzák a dolgot.

Húzza az agyamat, de ne világba.

2013. máj. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A nőcsábászokkal az a gond szerintem, hogy a könnyen megkaphatóakra hajtanak. Ha te bevehetetlen vagy minek küszködjön veled? Ott van mögötted a következő, aki csettintésre szétteszi a lábát. Nem hiszem, hogy az ilyen "adoniszok" tudnak egyáltalán normálisan udvarolni.


Pl: Engem is megtalált már egy pár ilyen majdnem "giggolo". De az első próbálkozás után maguktól lekoptak mert érzékelték, hogy itt nem lesz semmi. Egyik se jött vissza de tisztelettudóan és mindig köszönnek nekem, ha szembe találkozunk az utcán. :D

23L

2013. máj. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

felesleges húzni az agyukat, mert mindig ott egy könnyebb :D

aki általában kinéz olyan jól, szóval szerintem egyszerűbb őszíntének lenni és kitenni az igazi éned mintsem menjen az oda-vissza szopatás, mert a végén te fogod azt érezni h "vajon miért nem kellek senkinek?"

2013. máj. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22f
2013. máj. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mondanám. Szerintem magasról lesz@rja és megy a következőhöz.
2013. máj. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!