Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy ribancba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy ribancba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy csajba, aki egy tipikus ribanc és ezt mindenki tudja is róla, nagyon sok emberrel volt már, az egyik haverommal is. Az a baj, hogy ha összejönnék vele, mindenki hülyének nézne és kiröhögnének.
2013. máj. 7. 20:14
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
78%

Ne a mások véleménye érdekeljen.Nem hiszem el,hogy ilyen töketlen hülye vagy.

Főleg ha így gondolkodsz a csajról.Azért álljon már meg a nászmenet.

2013. máj. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Van egy logikád az biztos. Gondolom azért jönnél össze, mert egyszerűbb megfektetni, vagy mert annyira "tetszik"... Szerinted nehezebb lenne egy rendes lánynál próbálkoznod? Vagy csak a szex hajt?
2013. máj. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha ribancnak látod akkor nem is szerettél bele.
2013. máj. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 Csonti95 xD ***** válasza:
39%

húzd meg te is azt csőő


nem szereted csak azt hiszed


ne akarj robot lenni, ne hallgass rám, a magad ura vagy (de tényleg +húzhatnád h még nagyobb ribi legyen)

2013. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
2es vagyok: áll a léc megáll az ész
2013. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 Christiano Ronaldo ***** válasza:
21%

Ribanc =/= rossz ember.


Rossz ember = ribanc.


Ismerkedj meg vele, ha úgy van akkor kapcsolatot is nyugodtan kialakíthatsz vele, mert lehet hogy az a fajta ribanc ami velemi okból ugrik rá minden kolbászra és igazából nem az tehet róla hogy ribanccá lett.

Ha meg mégse, akkor luknak meg luk....

2013. máj. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
vannak még rendes lányok?
2013. máj. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
50%

Egy kérdés.

Mi bajotok van a ribancokkal?!

2013. máj. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Attól még szerethetem, mert tudom, h az. Sajnos.
2013. máj. 7. 20:20
 10/36 Christiano Ronaldo ***** válasza:
7%

Válaszoló most gondolj bele abba hogy szegény ribanc mostmár nem igen tehet arról semmit, hogy az, ami. Hiába bánja, vagy sír miatta, vagy próbálja meggyőzni az embereket az ribanc :(


Viszont az ilyen emberek sokszor nagyon pozitívan reagálnak egy kis szeretet felé. Ezért dugja meg őket mindenki. Meg ezért mondják hogy azokból lesz a legjobb feleség.

2013. máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!