Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell totálisan leszerel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell totálisan leszerelni egy beteg féltékeny embert, akitől a munkám függ, és akihez soha semmi közöm nem volt privátban?

Figyelt kérdés

szóval ő közvetített ki dolgozni, minden iratom (céges) nála van, mindent ő intéz, mert nekem annyira nem megy a nyelv, van egy jó munkahelyem, amit fájó szívvel hagynék ott, de ugye általa dolgozom kint.

csakhogy ez a közvetítő mondhatni a semmitől (beszélgettem vele az életről, ahogy én gondolkodom, meg egyéb terveim, céljaim, stb stb) erre hát nem belém szeretett? vagy csak azt hiszi, mert ő egy magányos, kapcsolatokban szerencsétlen típus. leoltottam már 100 szor, hogy a privát életem ne érdekelje, semmi köze hozzá kivel találkozom kivel nem, kivel ismerkedem, mit csinálok szabadidőmben, meg nincs e szexhiányom, meg sorolhatnám hányszor túllépte már a határt a kérdéseivel nálam, amiket sikerül mindig valahogy agresszíven lereagálnom, olyankor mindig vissza vesz magából, hogy csak viccelt, de legutóbb a face oldalamról kérdezett, hogy miért tiltok le ezt azt, válaszul megírtam, semmi de semmi köze ahhoz, hogy mit csinálok a saját adatlapommal, erre már most ott tartunk, hogy jellemez! hogy én nevetséges vagyok már. szóval eddig annyikat reagált, hogy á ő csak viccelt, de már kezd beszólni is. valamint hazudgál rólam másoknak, hogy nehogy bárkinek megtetszem, vagy hasonló.

abszolut nem tartom ezt a viselkedést normálisnak egy közvetítőtől, de már ott tartok, hogy egyenesen inkább beteg magatartásnak látom.

nos abnormális emberrel szemben semmi logikus dolog nem fog hatni, gondolom én.


szóval akkor mi?

(jelzem semmiféle kemény macho barátom nincs, aki leoltsa, szóval ezen kívül ötlet?)


2013. máj. 8. 01:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Tényleg egy barát kell,de nem azért,hogy megverje,hanem,hogy bemutasd neki,mint potenciális barátnőt.
2013. máj. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kaparj elő valahonnan egy alibi barátot. Ha látja, hogy elkeltél talán megnyugszik végre.
2013. máj. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Húzz bele és tanuld meg azt a nyomorult nyelvet, hogy ne légy kiszolgáltatva és nézz utána annak, hogy mennek ezek a munkaügyi dolgok.

Lépj a saját utadra, műveld ki magad, rendezd te az ügyeidet.

Amíg nincsenek a papírjaid a kezedben addig ne támadd. Utána meg csináljon, amit akar.

Jah! Egyszerűen nem kell válaszolni a marhaságaira egyszer csak megunja, hogy elengeded a füled mellett. Csökkentsd a kommunikációt a nullára. Munkaügyben beszélgess vele de ha eltér a témától határozottan figyelmeztesd, hogy nem ez a téma válaszoljon vagy leteszed a telefont vagy lelépsz stb.

2013. máj. 8. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

munkaközvetítő?


kint dolgozol, hol? mezőre közvetített ki?


hol nem kell a nyelv?


vmi rokonod férfi szóljon neki

2013. máj. 8. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

megy a nyelv amúgy, csak pont nem banki, meg hivatalos, törvényekben levő, meg adóbevallást érintő szakszöveg nem.


örültem, hogy nagyjából megértettem a paragrafust ami rám vonatkozik. nemhogy még én járjak adóbevallást készíteni odakint magamnak! ahhoz nem is lenne elég a nyelv sem, kezdhetném azzal, hogy könyvelőt keresek, aki nem ver át....


amúgy amikor az életemről kérdez, annyival lezárom hogy ne gondolkozzon az én életemen.

szabályosan annyi hiányzik, hogy megkérje a kezem, úgy oda van, merthogy ezt is pedzegeti.


mellesleg, ha elhozom az irataimat, mivel 200 km-kre vagyok attól az adóhatóságtól ahova tartozom, szinte nem is megoldható, hogy oda rohangáljak, a bejelentett lakcímem, megint az isten háta mögött, ahova jönnek a levelek, mert elvégre a munkáltatóhoz csak nem jelentkezhetek be.


a lényeg, ha elhozom az irataimat, majdhogynem meg kellene szüntetnem az egészet, hogy tiszta lappal indulhassak, de akkor meg veszítem a munkahelyet, ahova közvetített.


hál isten minimális a kontaktunk, mert nincs a munkahelyen a közvetítő, de a neten is kikészít a leveleivel. ezért sem tartom normálisnak.

2013. máj. 9. 20:21
 6/7 A kérdező kommentje:

amúgy van alibi barátom, arról meg le akar beszélni.


egy beteg ember!!!

2013. máj. 9. 20:22
 7/7 A kérdező kommentje:
jelzem a közvetítő sem magyar, szóval társalgásin tudok, vagy jobban.
2013. máj. 9. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!