Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti miért az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti miért az ilyen lányokat szeretitek?

Figyelt kérdés

Miért az ilyen kis plázapi*kat szeretitek?

[link]



akik azt hiszik, hogy a legszebbek, meg hogy ők sza*ták a spanyol viaszt, bántanak mást és lenézik egymást. Hangoskodnak, visszabeszélnek.

Mi bennük a szép?? szerintem semmi. Annyira visszataszítoak.


2013. máj. 8. 08:16
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

nem öket szeretik csak megnézik/1-2x megd.gják öket

annyi eszük nekik is van, hogy ne várják el tölük a szeretet...

2013. máj. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:

Hogy konnyen megkaphatok.

De csak b*sszak oket...

Ne feltekenykedj....

2013. máj. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Csak egy valamiért vagyok rájuk féltékeny, mert az ők társaságukat a fiúk is keresik. Igaz az én osztélyomban sok ilyen plázadög van. Mindenkin átgázolnak, ha nem az van amit ők akarnak kiabálnak
2013. máj. 8. 08:21
 4/33 anonim ***** válasza:
Ne legyél rájuk féltékeny. Hidd el az ilyen nőket mindenki csak dugja de senki nem viszi haza mert már barátnönek nem kell. 30 éves korukra kifognak gy állatot aki lehet még veri is, 40 évesen meg ugy néznek ki mint az öregasszonyok. A sok szolitol a börük undoritó, be vannak szomorodva stb. Most lehet h ök a nagymenök de a jövöbe nézz.
2013. máj. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Ház az összes ilyenlánynak akiket ismerek van barátja és nem csak azért kell nekik. Csak az eléggé elkeserítő, hogy buták. Múltkor is elkezdi az egyik én vagyok az egyik legszebb lány az egész universumban. Oda ne hánnyak. Aztán olyan feje van mint a kifutó lónak.
2013. máj. 8. 08:29
 6/33 anonim ***** válasza:
Lányok, ti miért a páwákat meg a jóképű bunkókat szeretitek, akiknek a plázap|csák kellenek?
2013. máj. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:

Nem kell ennyire szapulni oket.Teny hogy vannak ilyenek de akik az osztalyodba jarnak biztosan nem ez a fajta.Gondolom megbantottak teged ezert minden jol oltozott barna boru szoke csajra ezt akarod aggatni. Nem kepek ,vagy kulsotol fugg az ilyen..csak az a problema hogy Ti leszarjatok csak lehessen szidni valakit.

En imadok oltozni szolizok kormoshoz jarok....megsem vagyok ilyen.

Ezzel hogy 30 ev mulva milyenek lesznek csak magatokat probaljatok nyugtatgatni..

2013. máj. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:

Amugy az befutò lò :)

Olyan feje van mint a befutò lònak...Te sem vagy valami okos..ha megteheted hogy masokat szidj en is kozlom veled :)

2013. máj. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Nem mindegyik szolizott, hanem a viselkedése egy plázacica. És nem minden lánynak a "pávák" tetszenek.
2013. máj. 8. 08:37
 10/33 A kérdező kommentje:
Mifelénk ezt így mondjuk, hogy kifutó ló. Eddig csak így hallottam.
2013. máj. 8. 08:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!