Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti miért az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti miért az ilyen lányokat szeretitek?

Figyelt kérdés

Miért az ilyen kis plázapi*kat szeretitek?

[link]



akik azt hiszik, hogy a legszebbek, meg hogy ők sza*ták a spanyol viaszt, bántanak mást és lenézik egymást. Hangoskodnak, visszabeszélnek.

Mi bennük a szép?? szerintem semmi. Annyira visszataszítoak.


2013. máj. 8. 08:16
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
Súlyos tévedés, hogy mindenki ezeket szereti. Tényleg megnézik a férfiak, de a normálisak semmit nem akarnak ilyenektől. Tényleg nem szeretnék általánosítani, mert biztos akad 1-2 aki a kinézete mögött intelligens és kitűnik a tömegből. Te meg ne foglalkozz velük, mert te se leszel szebb, ők meg nem lesznek okosabbak ;)
2013. máj. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
ne csodálkozz akkor (veled egyidős vagyok). Egyik fiú osztálytársammal szórakoztam beszólt valamit én meg mondtam neki ha unatkozol menj látogass el egy két sarokra az volt a válasza minek mikor itt is vannak (ekkor ránézett egy két személyre) ennek ellenére mindig velük van könnyű prédák úgy mondván. Várj pár évet amíg megérnek:) (A stílusod illetve szerintem csak itt vagy ilyen a valóságban visszahúzódó vagy és nem szólsz vissza senkinek amit itt csinálsz picit állca hogy ne tünj gyengének)
2013. máj. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Újabb provokatív kérdés, persze törölve ez sincs...
2013. máj. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!