Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti miért az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti miért az ilyen lányokat szeretitek?

Figyelt kérdés

Miért az ilyen kis plázapi*kat szeretitek?

[link]



akik azt hiszik, hogy a legszebbek, meg hogy ők sza*ták a spanyol viaszt, bántanak mást és lenézik egymást. Hangoskodnak, visszabeszélnek.

Mi bennük a szép?? szerintem semmi. Annyira visszataszítoak.


2013. máj. 8. 08:16
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Mondom, hogy én úgtudtam, hogy az kifutó ló most ezen mit kell lovagolnod. Komolyan,úristen.......

Még úgy nem is halottam, hogy befutó ló. Nálunk ez kifutó ló, most mit kell everned. Istenem lett egy hibám Úristen most mi lesz kezdődik a 3.világháború. Komolyan akora üget csinálsz belőle. Mintha te vagy más soha az életben nem lett volna hibája. Ember....

2013. máj. 8. 09:32
 22/33 A kérdező kommentje:
Ja bocs kihagytam egy betűt
2013. máj. 8. 09:33
 23/33 A kérdező kommentje:
*úgytudtam
2013. máj. 8. 09:34
 24/33 A kérdező kommentje:
Már gimis vagyok. 16/L
2013. máj. 8. 09:34
 25/33 anonim ***** válasza:

Nem egy betűt hagytál ki, hanem legalább húszat. De szerintem sem a helyesírásodért kéne csesztetni. Én el tudom olvasni, nagyjából meg is értem, amit írsz. Szóval inkább azokra a válaszokra reagálj, amik a konkrétan a kérdésedre válaszok, nem pedig provokáció.

(Amúgy az tényleg befutó ló. A célba először befutó lóra utal, de mindegy.)

2013. máj. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Legyél szíves és ne általánosíts jó?


Én nem ilyen lány vagyok, mégis elég sok barátom volt, meg van is. Szimplán jó a társaságomban lenni.

2013. máj. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Az ilyeneknek a barátai is ugyanolyanok. Lehet, hogy te nem vagy olyan. De a legtöbbjük egy nemnormális. Már bocs. De ez így van.
2013. máj. 8. 09:49
 28/33 anonim válasza:
Mert te normalis vagy
2013. máj. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Értem, de az én barátaim sem ilyenek, akkor most hogy van?hisztis p!csa vagy az a te bajod. Így ne csodálkozz, ha kiutálnak és senki sem akar veled lenni. Az ilyen viselkedést mindenki utálja és ez nem külső függő.
2013. máj. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy itt hisztizel, inkább tanulj meg gépelni és helyesen írni. Meg magadra erőltethetnél némi kultúrát is, az sem ártana.
2013. máj. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!