Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 évvel fiatalabb a kiszemelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vestor70 kérdése:

25 évvel fiatalabb a kiszemeltem, merjek közeledni?

Figyelt kérdés
Komolyabbnak tűnik, mint egy 25 éves, de nem tudom, hogy van-e értelme, de nem is az a lényeg, hanem ha már vonzódom hozzá, akkor próbálkozzak-e? Pofára esni nem akarok, de kihagyni sem szeretném! Hülye egy érzés! Mit gondoltok erről a nagy korkülönbségről? Ráadásul főnöke az exemnek, aki 1 évvel idősebb, mint én! Én pedig a céggel állok kapcsolatban, s így a FŐNÖKKEL is!
2013. máj. 8. 08:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Még egyszer: nem én vagyok a pasi!! ezt eddig nem írtam. tulajdonképpen nem várok el semmi komolyat, de nagyon érdekesnek tartom a helyzetet és gondolom egy 25 éves srác sem gondolja komolyan olyan valakivel a kapcsolatot, aki majdnem az anyja lehetne. Nem a kötődés miatt vonzódom, hanem mert látom a közös érdeklődési köröket. S persze egy fiatalembernek családalapításon is járni fog előbb v. utóbb az esze, s arra már nem biztos, sőt biztos, hogy nem engem választ. Tehát nem illúziókban ringatom magam, s reálisan látom a helyzetet, csak érdekel mások véleménye, s talán egy-kép pozitív instrukció jönne jól, s nem a hülye beszólások, amelyek gondolom a fiatalabb korosztálytól származnak, akik majd 20 év múlva jönnek rá arra, amit mi már tudunk.
2013. máj. 8. 09:31
 12/12 A kérdező kommentje:
08.58, kösz a választ. Inkább azt mondanám, hogy nem látom jelét annak, hogy nem kedvelne. S egyelőre átlagos a kapcsolatunk. De üzletileg a jövőben fokozódhatnak a találkozások és szembesülni fogok a tényekkel, hogy mit várhatok el v. mit nem, ettől a kapcsolattól. Max. egy alkalmi kapcsolat és kész, s persze csak addig, amíg mindkettőnk jól érzi magát benne.
2013. máj. 8. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!