Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell elérni hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell elérni hogy egy pasi visszavegyen az arcábol de azért jol járjak?

Figyelt kérdés
szoval van egy pasi talalkozgatunk 3honapja..szinte minden talin lefekudtunk (max heti 2tali) mindig irt amikor szuksege volt egy kis szexre..en hulye meg ugrottam mert tetszik es jo vele. de ma is ram irt probaltam kozombos lenni szoval hogy majd en szolok ha raerek most dolgom vab majd beszelunk..de elvesziteni se akarom..de aztse h o iranyitson..mert egy ideig harcolnia kellett ertem akkor ment a kedvesseg most h megkapott nemis vagyok olyan erdekes csak hasznal.na ilyenkor teendo? bocs az ekezetek miatt!
2013. máj. 8. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki mit szeretnél és beszéljétek meg rendesen és akkor nem fogod elveszteni.
2013. máj. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát egy ilyen pasival nem hiszem, hogy ,,jók járnál,, ...

pláne úgy, hogy kezdesz többet érezni iránta ---> nem akarod elveszíteni!

2013. máj. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem minél előbb hagyd ott, ez a srác nem vesz téged komolyan és nem is fog, hidd el ha "problémásnak" kezd tartani majd keresni fog mást
2013. máj. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ezt sehogy, ha nem mész, keresni fog mást

ez van, sajnálom N

2013. máj. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha te nem fekszel le vele, akkor lefeszik mással. Hidd el, nem csak te vagy a tarsolyában. Szóval halott ügy. Felejtsd el, vagy fogadd el, hogy ennyi.
2013. máj. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
://
2013. máj. 8. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!