Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik egyáltalán nem isznak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik egyáltalán nem isznak, hol ismerkednek?

Figyelt kérdés
Úgy látom, egyre nehezebb azoknak a helyzete, akik nem isznak. Ma már szinte senki sem fogadja el, ha valaki elvből a piálás ellen van. Ne próbáljatok meg rábeszéli az ivásra...utálom a részegeket és azt,hogy egy kis pia hatására mindenki kivetkőzik magából és felszabadul, miközben józanul visszahúzódó és normális. (Nem ismerkedni akarok, párkapcsolatban élek, csak érdekel,hogy manapság mi a helyzet, mert azt hiszem elég aggasztó lehet.)
2013. máj. 8. 19:01
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
És van,aki elviseli,ha a másik nem iszik?...Én már erősen kételkedem,ahogy körülnézek a fiatalok között.
2013. máj. 8. 19:17
 12/19 anonim ***** válasza:
akkor ott vannak az idősebbek ;)
2013. máj. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor hálás vagyok, hogy bár interneten, de találtam egy baráti társaságot, akik nagyon jó fejek, és nem isznak :D Tényleg nehéz már ilyen embereket találni; előző párom ivott, azt hittem, nem fog zavarni, de akkoris idegesített. Szerencsére jó pár embert sikerült megismernem, akik nem isznak, de nagyon bosszantó, amikor megpróbálnak rábeszélni, és nem értik meg, hogy én nem iszok alkoholt (max. citromos sört, de az kb. üdítő :D); nem csoda, hogy nem sűrűn jártam el osztálytalikra, ahol kb. csak kocsmába mentek beb*szni.

Szóval ja, nem könnyű olyat találni, aki nem iszik, még olyat is egyszerűbb, aki "csak" nem dohányzik. Valahogy ezek a dolgok szinte természetesek lettek, és már azt ítélik el, ha te nem iszol, mert jaj, akkor nem tudsz élni. Mértékkel, ünnepnapokon lehet inni egy kicsit, de nem tolerálom, ha valaki mellettem részegre vedeli magát.

2013. máj. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne,mert nem igazán találtam eddig még senkit 3 embert leszámítva, azokat is véletlenül.

Neten próbálkoztam, de ott se sokan vannak.

Nekem van baráti társaságom akik isznak, de közöttük nem mindig érzem jól magam főleg, ha már nagyon elszaladt velük a ló.


üdv, 24f

2013. máj. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
én se iszok, és mégis az egyik legnagyobb arc vagyok az osztályba :D persze nem a nagyképűre gondoltam :)
2013. máj. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedni még lehet, de hosszútávú komoly kapcsolatra keresnék valakit, akkor fontos lenne, hogy a párom se igyon.

Elég kicsi a valószínűsége, hogy manapság összefutok valakivel aki nem iszik, szabad és kölcsönösen bejövünk egymásnak.

2013. máj. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
én ugyan fogyasztok alkoholt de az unokatestvéreim megrögzött antialkoholisták de attól még lejöttek velem szórakozni és ital nélkül csinálták azt amit én csajoztak pl meg ittak is csak capy-t, kocsmázni is el lehet menni nem muszáj alkoholizálni zabálsz nachost meg iszol hozzá forrócsokit xD sőt mikor törzsvendég voltam kocsmában csak vizet kávét és fehér forrócsokit fogyasztottam meg csocsoztam
2013. máj. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem iszom, nem dohányzom és a válaszom, hogy az interneten vagy séta közben.
2013. máj. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek általában antiszociálisak és előítéletesek. Nem tudom mi baj azzal ha valaki szeret alkoholt fogyasztani néha buli alkalmából :) Amúgy meg nem muszáj innod ahhoz hogy szórakozóhelyre menj. Ugyanúgy tudsz ismerkedni mint bárki más csak nem feltétlen tartod majd szórakoztatónak a társaságot. De amúgy ismerkedni bárhol lehet, utcán, könyvtárban, iskolában, munkahelyen... Tényleg bárhol
2013. máj. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!