Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamuzik, vagy komolyan létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamuzik, vagy komolyan létezik ilyen emberi lény?

Figyelt kérdés

Kis felvezetés: Évek óta vagyok szerelmes egy fiúba. Egy ideig viszonzott volt a dolog, utána viszont szétmentünk (rajtunk kívül álló okokból, hosszú lenne részletezni, és amúgy is lényegtelen). Én nagyon sokáig kitartottam mellette, mert szerettem, és meg szerettem volna próbálni vele együtt, de ő folyamatosan hitegetett, meg más lány volt már a képben, mert a sz*rkeverés...stb. Tudom, hogy baromság, hogy foglalkoztam vele tovább, de teljesen elvette a józan eszem a szerelem.

Végül újra megpróbáltuk, találkoztunk, de egyáltalán nem volt már olyan semmi, mint régen, és ráadásul úgy viselkedett, mintha szándékosan cs*szegetni akarna lépten-nyomon. Egyáltalán nem tudtam hová tenni a dolgot, fogalmam sincs, hogy mit érzett irántam, mi van a lelkében...stb.


Nos, a lényeg, hogy tegnap összevesztünk végleg, megalázóan nyilatkozott, teljesen nyilvánvaló lett már számomra is véglegesen, hogy semmi jövőnk nincsen soha többé.

Megmondtam neki a magamét, aztán ennyi.

Viszont éjszaka enyhén alkoholos állapotban elkezdett írogatni, mindenféle dolgot mondott (többek között azt, hogy átgondolta az egészet, és szeret, találkozni akar...stb.). Délután viszont azt mondta, hogy csak unatkozott, azért írta nekem ezeket.


Létezik, hogy valaki ilyen érzéketlen szemét legyen? Tudja jól, hogy hogyan érzek iránta, és mennyiszer szomorított el, évek óta szenvedek miatta, és ennek ellenére képes lenne ilyen beteges szórakozásra?! Egyszerűen nem bírom elhinni, hogy képes erre egy lélekkel rendelkező ember. Lehet, hogy hazudott, és igaziból őrlődik magával, vagy ilyesmi?


2013. máj. 2. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hjajj kicsim, ilyen érzés, ha hagyod magad valakinek a rongybabájának lenni. Semmit sem akar, csak jót szórakozik.
2013. máj. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Aki korpa közé keveredik, megeszik a disznók.

Miért adod össze magad egy ilyen gyökérrel?

2013. máj. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szinte ugyanez volt a helyzet velem is. Velem csak szórakozott az illető, pedig én mindent megtettem érte. Ő is ugyanúgy mondta, hogy sajnálja meg szeret, de kiderült, hogy nem igaz. Én nem bíznék meg benn a helyedben.
2013. máj. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Természetesen nem ilyennek ismertem meg anno, hanem egy szerény, aranyos fiúnak.


Nem arról van szó, hogy "hagyom magam", csak arról, hogy szerelmes lettem belé, amiről nem tehetek sajnos. Primitív emberek pedig kiszolgáltatott helyzetnek értelmezik ezt, és kihasználják, hogy rúghassanak az emberen egyet, mert tudják, hogy fáj. De szerintem ez nem engem minősít.


Nem bízom már benne soha többé, de vannak pillanatok, amikor még mindig nem tudom elhinni, hogy ez az igazi arca, és, hogy létezik olyan ember, aki ilyen szinten felelőtlen érzelmileg, hogy képes legyen erre.

2013. máj. 2. 17:36
 5/11 anonim ***** válasza:

"lélekkel rendelkező ember"

Csak nem mindegy,hogy milyen az a lélek.

2013. máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát akármilyen is a lelke, ha EMBER, tehát vannak érzései, tudja milyen, ha fáj valami, akkor hogyan képes szórakozni ilyen aljas módon az embertársával?!
2013. máj. 2. 17:46
 7/11 anonim ***** válasza:

Mert nem érzi át.

Van ez így sajnos.

Vagy egyszerűen csak élvezi,mert valamiért úgy érzi,hogy ő lett megbántva és ezzel "tartozott".

2013. máj. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha ez az eset áll fenn, akkor nyugodtan eláshatná már magát......
2013. máj. 2. 17:57
 9/11 anonim ***** válasza:

hogynemar. nem merem allitani hogy csak a ferfiak ilyenek, mivel egyszer megtapasztaltam ezt ugy hogy en lettem a szemet a tortenetben.


volt egy srac akivel osszebaratkoztunk, osszejottunk de nem mukodott, szakitottunk, viszont addigra o mar tulzottan szerelmes volt belem. vegulis "baratok" maradtunk. a lenyeg, hogy tudtam, hogy akarhova akarok menni es eppen nincs kivel, vagy beszelgetni akarok es nincs kivel o MINDIG rendelkezesre all. tudom hogy szemet dolog, de marha nehez megallni, mert mindig rendes volt velem, igazabol egesz jo volt vele lenni, de aztan jottek a kenyelmetlen kerdesei, pasikrol, hogy miert nem vagyunk mi egyutt, aztan csunya dolgokat mondtam neki :S es ez tartott evekig, en egy ido utan el is felejtettem, hogy valami volt koztunk, de utolag kiderult, hogy o evekig szeretett es eleg kemenyen megkinoztam ezzel hogy rangattam ide-oda, aztan elloktem.

es igen, en is irtam mar neki olyat is reszegen hogy szeretem meg hianyzik, persze en tok mast ertettem alatta mint o. :S


ez a pasi nem akar mar teged, csak tul egyszeru teged elorangatni ha tarsasagot vagy egyebet akar. :S nem erdemes mar erte harcolni sem, keress mast akivel kolcsonosen szeretitek egymast.

2013. máj. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Ez a szitu teljesen más. Először is, nem azért mentünk szét, mert nem voltak helyükön az érzések, másrészt pedig ezzel a fiúval soha nem voltunk barátok. Vagy veszekedés, vagy romantikus viszony volt köztünk (vagy annak valami formája, kezdeménye), vagy nem is beszéltünk.

Kényelmetlen kérdéseket sosem tettem fel neki, nem féltékenykedtem, semmi ilyesmi.

Teljesen más.

Tudom jól, hogy nem szeret, és nem akar tőlem semmit, de akkor nem tudom, hogy miért jó, hogy szórakozik velem, meg nagyon sokszor hitegetett, teljesen egyértelműen. Nincsen másik nézőpont. Ennyi.

2013. máj. 2. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!