Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szeretője leszek ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretője leszek ennek a férfinak és kiderül, mindenki engem fog elítélni, igaz?

Figyelt kérdés

A fèrfi köztiszteletben álló családos ember,akit mindenki ismer a lakóhelyünkön.

Èn "csak" egy nő vagyok,szintèn családdal,de nem töltök be különösebb pozìciót,viszont engem is ismernek.Mègis biztos vagyok benne,hogy èn lennèk a gaz csábìtó... nyilván senkit nem èrdekelne,hogy kèt ève szeretem ezt a fèrfit ès ő is èrez irántam valamit,amin egyikünk sem tud csak úgy túllèpni.


2013. máj. 8. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
egyszerű: ne legyél a szeretője
2013. máj. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igaz
2013. máj. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát azt írtad szerető lennél, akkor mégse érez annyira irántad komolyan
2013. máj. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lehet normális kapcsolatot létesíteni NORMÁLIS férfival?
2013. máj. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyikőnk sem akarja felrúgni a családját,a gyerekek miatt...
2013. máj. 8. 20:39
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor mi a kérdés? oh god
2013. máj. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnos így van. Mint a Végzetes Vonzerőben...Mindenki a nőre fújt, a pasit senki se okolta:)..Szomorú,de ez van. Férfiaknak minden el van nézve, te meg ribanc vagy ha azt teszed amit a szíves,tested diktál. A férfi meg csak férfi.

:/

2013. máj. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg kellene ezt beszélned a férjeddel, hogy együtt éltek a gyerekek miatt, de a szexet mással intézitek. Diszkréten a gyerekek tudomása nélkül, hogy egy normális család modellt lássanak, vagy váljatok el. Ha a szerető szerepet vállalnád, annak szinte biztosan lebukás lenne a vége, ami valószínűleg váláshoz vezetne, csak így sokkal kellemetlenebb lenne. Viszont egy olyan házasságban élni, ahol egyik fél sem érzi jól magát, lehet hogy rosszabb mint a válás. A folyamatos frusztráltság a gyerekeket is megviseli, egy ilyen helyzet a számukra sem előnyös. Ha az adott házasság már menthetetlen és van lehetőség egy kulturált továbblépésre, ahol a gyerekek is megfelelő családi háttér és anyagi biztonság mellett, vagy akár egyedülálló anyaként felnevelhetőek, akkor érdemes továbblépni.
2013. máj. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van oka is, hogy a férjeddel eltávolodtatok egymástól, vagy csak beleszerettél valaki másba mint egy gimis lány? Keress fel egy családterapeutát! Ha a férjed miatt menthetetlen a házasság (pl.: alkoholista), nem fogja azt javasolni, hogy maradj vele. Ha pedig veled van probléma, ami orvosolható, nyilván akkor segíthet benne.
2013. máj. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!