Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Személyi edző a fiú akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Személyi edző a fiú akivel kezd komolyra fordulni a helyzet én viszont rosszul vagyok a sport szótól is. A sportmániás fiúk elvárják a barátnőiktől a mozgást?

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, viszont sztem ha rosszul vagy a szótól is, az nem jó választás.
2013. máj. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak az ágyban űzött sportot.
2013. máj. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

háát... nagyon egészségtelen a felfogásod.

én nem erőltetném de azért furcsa hogy így gondolkodsz... neked komolyan jó mozgás nélkül? :I

2013. máj. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem

vannak akik kifejezetten mást keresnek, ők pontosan tudják miért

szóval ne izgulj, a srácra figyelj, továbbra is csak Magadat adjad! N

2013. máj. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lehet már túl sok fitness model alkatú csajt látott, meg ismeri az életmódjukat, viszont neked esélyes egy kisportolt pasi, hogy én mit meg nem adnék érte 50/f
2013. máj. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok


mondjuk ebben van valami, hogy nem feltétlen egy másik mániákust vagy egy tipikus fitneszmodellt keres maga mellé.

De ez olyan minthogy egy diplomásnak sem feltétlen csak egy diplomás kell, de azért ha a másik irtózik még a tudás szótól is az nem épp egy jó pont.

2013. máj. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyit vár el,hogy az egészséged érdekében néha egy picit
2013. máj. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hát először is szerintem eléggé szomorú és egyben kétségbeejtő a gondolkodásod erről, viszont ha már kezd komollyá fordulni a dolog és mégnem

próbálkozott be a: 'mi lenne ha együtt mennénk futni' vagy valami hasonló szöveggel, nincs miért aggódnod.

2013. máj. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!