Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghalt a szerelmem 1 napja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghalt a szerelmem 1 napja hogy tovább?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom mit csináljak. Folyamatosan sírok és teljesen egyedül vagyok. Ő volt csak nekem.Tervezgettünk,de így már az sincs. Egyszerűen nemlátom az értelmét semminek se.

Nagyon nehéz és nagyon fáj. Mit tegyek?

19 vagyok



2013. máj. 9. 13:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Részvétem.

Barát, barátnő, pszichológus, esetleg valamelyik lelkisegély szolgálat? jó lenne, ha nem lennél egyedül

2013. máj. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%

Szívből sajnálom, pokoli lehet ez.

Kérlek ne dobd el az életed. A szerelmed is akkor lenne boldog, ha azt látná, hogy idővel túl tudsz lépni ezen és boldog leszel. Sosincs értelme eldobni az életet, mindig kell hinni és küzdeni. Részvétem. És kitartást.

2013. máj. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
91%

Annyira jó lenne ha segíthetnék valahogy...

Most elgondolkodtam, mit szeretnék ha meghalnék.

Csak azt, hogy a barátnőm egész hátralévő életében nagyon boldog legyen. Ehhez kell egy másik fiú, egy olyan valaki aki tovább viszi amit én elkezdtem. Félnék, hogy átejtik és még nagyobb fájdalma lesz. Fogalmam sincs mit csinálj, de keress valakit akivel egy picit jól érzed magad és próbálj meg túl lenni rajt. Ez sok évbe is telhet, addig próbálj meg dolgozni, tervezz, csinálj valamit, aztán idővel majd valahogy alakul.

"Soha nem volt még úgy, hogy valahogy ne lett volna."

2013. máj. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek! sokat segítettetek!
2013. máj. 9. 16:24
 15/15 anonim válasza:
68%

Szia!

Hogy vagy azóta? Én is ugyanebbe a cipőben járok. Nekem 10 hónapja halt meg, akkor én voltam a legboldogabb a világon úgy éreztem, most meg egy roncs vagyok,minden nap egy szenvedés...

2013. jún. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!