Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Barátom szakított velem nagyon megvisel a dolog. Barátnőim segítettek első nap.. azóta meg se próbálnak. Hogy elhívnának valahova vagy csinálnánk valami programot. Ha én hívom mindig csak "nekik nincs kedvük" szöveg vagy egyik "barátjával van". Egész nap otthon ülök és agyalok és még jobban fáj így. Mit tegyek? Legalább kicsit jobban segítenének.

2013. máj. 9. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Mesélj csak nyugodtan, ha valami bánt, hallgatlak! Még ismeretlenül is! :) barátnőid meg szépek...nem hogy segítenének átvészelni ezt az időszakot!
2013. máj. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha közel laksz, gyere fagyizni, vagy van itt egyéb szabadidős program is, szívesen elhívlak, kicsit kikapcsolsz.
2013. máj. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha barátnőid tényleg nem törődnek veled, akkor próbáld meg elterelni gondolataidat. Menj el sportolni, futni, nézd meg a kedvenc filmjeidet. Ezek mind segítenek abban, hogy ne állandóan a barátod miatt bánkódj. Ha a barátnőid is látják, hogy már nem gondolsz a fiúdra, biztosan szívesebben segítenek. Tudom, hogy milyen nehéz az, amikor valaki szomorú és nincs semmi sem ami felvidítaná. De remélem, jobb kedvre derülsz majd.
2013. máj. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

annyira de annyira ismerős a szitu, 1éve az én "barátnőim" is ilyen kiválóan mellémálltak majdnem 15 másodpercig...aztán dolgozhattam fel egyedül...de persze ők elvárták hogy én ott legyek amikor nekik volt valami.

ha gondolod írj privit és írd ki a bánatod!

2013. máj. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hol vagy?
2013. máj. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
merre laksz? irj privibe nyugodtan meg hallgatlak. :)
2013. máj. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!