Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiút már két éve nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiút már két éve nem tudok elfelejteni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Soha nem volt köztünk semmi komolyabb, mert nagyon elrontottam, szörnyű bűntudatom van miatta. Nem tudom elfelejteni, hiába vagyok mással, mindig ő jár a fejemben. Hiányzik. Azt mondják, az idő mindent megold, de nem, ez egyre rosszabb.
2013. máj. 9. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz? tettél már azért valamit hogy máshogy alakuljon az életed?
2013. máj. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy nem tudom, mit tegyek.
2013. máj. 9. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy férfi az életemben, nem volt komoly, nem voltunk egymásba szerelmesek, viszont baromi nagy hatást tett rám, nagyon vonzódtam hozzá, odavoltam érte, de nem szerelem volt, tényleg csak egy erős vonzalom és már vagy 8 éve, hogy utoljára láttam! Azóta férjem van, gyerekem, de még most is sokszor eszembe jut, akkor én mit tegyek?

Elfogadtam a dolgokat, hogy annyi történt amennyi és egy szép emlékként gondolok rá, a múltam egy része és mivel tudom, hogy máshogy nem alakulhatott volna úgysem, az volt a normális, hogy tovább léptem, így nem rágódom rajta.

Ha lett volna esély, hogy bármi más is legyen, nyilván tettem volna érte. Ha úgy érzed, hogy tudnál érte tenni, hogy máshogy legyen, akkor tegyél! Ha meg nem, akkor meg fogadd el és lépj tovább.

2013. máj. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor mond el hogy telik egy heted.
2013. máj. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!