Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Romeo és julia voltunk, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romeo és julia voltunk, de most mi van? Mit kérdezzek amiből kiderül, kihasznált, vagy érez vmit?

Figyelt kérdés

a kapcsolatunk úgy kezdődött, hogy az elejétől tiltva voltunk egymástól, tele volt izgalommal, nem tudtunk szinte beszélgetni sem, max egy pár szóra, egy puszira összefutni és amikor végre normálisan titokban találkoztunk, mintha ránk szakadt volna az egész élet, rengeteg helyen voltunk 3 napig együtt,alvás nélkül, totál boldogság, csak jött egy pillanat, amikor a haverjainak szemet szúrt ez az egész, elkezdtek vele beszélgetni, a srác vissza vett magából, szóval a legvégén már úgy váltunk el, hogy te balra én meg jobbra(jah amúgy mert az utcán sem mutatkozhatunk együtt, az meg hogy lehet terhes is vagyok az megint más)


szóval a neten (most így tartjuk a kapcs-t) rákérdeztem, hogy nem is tudom mit gondolhatsz rólunk, esetleg azt amit én, vagy mást, vagy lehet ennyi volt a részedről mert ez vagy te egy ennyi. szóval csak annyit reagált, hogy mit jelent, hogy ő csak ennyi?

erre én:lehet én gondolkodom túl sokat, hisz alig ismerlek.

erre semmi.


van valami ötlet, vagy hagyjam az egészet?


2013. máj. 9. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Almás a történet:D
2013. máj. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
SOS SOS Sülllyed a Titanic!
2013. máj. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szóval úgy néz ki, kérdeznem se kell semmit? :(
2013. máj. 9. 20:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy nem olvastad el a Rómeó és Júliát! Olvasd el, utána hátha lesz vmi:D
2013. máj. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
épp most fogok belemenni ebbe-abba, szóval Juli részéről intéződik a vége.
2013. máj. 9. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!