Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Hogy közöljem vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Hogy közöljem vele?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm annak aki elolvassa és válaszol a kérdésemre. (bocsi hogy hosszó lett)


Szóval a történet:


Unokabátyám barátnőjéről van szó ..., tehát összejöttek pár hónapja, de konkrétan egy ölelést vagy egy csókot (Még puszit sem) adtak egymásnak (legalábbis társaságban még soha..) teljesen közömbösek mintha nem is ismernék egymást.

Az történt hogy kb 2 héttel a kapcsolatuk előtt volt egy házibuli ahol mindenki eléggé beállt. Én is kottára ittam magam és kimentem a levegőre egy kicsit... pár perc múlva kint volt a lány is, szótlanul közeledett felém és ha akartam sem tudtam volna megakadályozni azt a csókot... aztán jött a másnap és kiderült hogy valaki meglátott minket, engem rögtön számonkértek hogy "mi is történt tegnap".. persze úgy tettszem mintha nem emlékeznék semmire, mégis kiderült...

Még aznap délután volt emiatt egy vita, bátyám nem szólt semmit de látszott rajta hogy nem tetszik neki, én persze végig "tagadtam" nem mintha lett volna értelme.... az egész család szemében egy szemét lettem, de a lányt nem hibáztatták...

Eltelt pár hét, azóta mindenki megbékélt de én nem tudom elfelejteni azt a csókot.. (már a kezdetek kezdetén is tetszett a lány, de sajna így alakult..) mostanság egyre gyakrabban keressük egymás tekintetét, egyikünk sem tudja mit gondol a másik, de én tudom hogy nagyon kívánom őt, és azt hiszem szeretem is... hogy és mikor közöljem vele, hogy ne legyen megint para?


a korunk ha ez számít: én és a lány 18, a bátyám 20


2013. máj. 9. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Lesz ebből még balhé amint elnézem.
2013. máj. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 qaxqaxqax válasza:
"para" nélkül nem hiszem, hogy lesz rá mód
2013. máj. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!