Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok, ha teherbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha teherbe esnétek?

Figyelt kérdés
Van egy 17 éves ismerősöm, aki teherbe esett. Egy pár évvel idősebb fiú jól kihasználta szegényt, terhes lett, a srác meg otthagyta. A lányban most én is tartom a lelket, de abortuszra fog majd menni. Nekem hirtelen átfutott az agyamon, hogy ha én attól lennék terhes, akit szeretek, akkor vajon megtartanám-e. Ott lenne a hasamban egy picike lény, akit 9 hónap múlva dédelgetni tudnék, ő az én kicsikém lenne. Szegény lány előtt meg sem említem, de biztos végigfutott már az ő eszén is, hogy pár év múlva már kísérhetné oviba a kisgyerekét.. Ti ha terhesek lennétek, mit csinálnátok? Rögtön elvetetnétek, hogy nektek akkor sem kell, de azért ezeken gondolkoznátok? Vajon mennyire fog rád hasonlítani, olyan lesz-e a szeme vagy az orra, mint a tiéd. 16/l
2013. máj. 9. 21:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
72%

én fiú vagyok, DE azért mindenkinek lehetne annyi esze aki a gyerekszülés mellett kampányol hogy egy gyerekre:

- érettnek kell lenni

- jó anyagi helyzet (nem jó ha csövességbe nő fel)

- és a stabilitás (megfelelő méretű lakás v ház)

ha ezek nincsenek meg, akkor szenvedés szülni, a segély se sok, szóval ha a bnőm terhes lenne akkor lebeszélném róla, amennyiben az aktuális helyzetben ezek nem adottak.

ez így korrekt a gyerek felé is

22F

2013. máj. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
37%

Tudod, hogy mi kell egy gyereknek?

Szeretet. És lehetőség az életre.

Nem drága babakocsi, nem bmw, és nem ötszobás villa.

Nincs jogod eldönteni, hogy ki érdemel életet, és ki érdemel halált. Csak azért, mert akkor neked vállalnod kellene még egy munkát, vagy lemondani a converse cipőkről, nehezebb, sok lemondással járó életet élni és gondoskodni a gyerekedről.

Erre egyszerűen nincs kifogás.

Inkább add egy nevelőotthonba, add meg neki, hogy ezért gyűlölhessen, de ne öld meg.

Esküszöm ezért is börtönt adnék. Azért elvetetni egy gyereket, mert kettétörne egy karriert, vagy megnehezítene egy életet. Hihetetlen, undorító, szánalmas és gyalázatos.

2013. máj. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!