Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam helyre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állítsam helyre a kapcsolatunkat, ha lelkiismeretfurdalás miatt kerül?

Figyelt kérdés

Egy srác az elmúlt időszakban elkezdett velem flörgetni, és most lelkiismeretfurdalása van, mivel már régóta van barátnője (számomra ez a része csak most derült ki). Emiatt most kerül, nem akar velem beszélni, az üzenetekre is csak a minimális választ kapom-azt is bunkó stílusban. Úgy viselkedik velem, mint ha meg lenne rám sértődve, pedig semmi oka, nem kérdeztem meg, hogy miért csinálta, nem is vontam felelősségre, hiszen nem járunk.


Mit tudok csinálni, hogy helyreálljon köztünk a baráti kapcsolat?



2013. máj. 9. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
írj neki, hogy nem fogsz próbálkozni, tiszteletben tartod a kapcsolatát
2013. máj. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagy már békén őt te ribizli!Miért jó érzés tönkre tenni egy kapcsolatot?Látom ezt hobbyként űzik a nők
2013. máj. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
milyen baráti kapcsolat? flörtölés volt,aminek a következménye a dugás,vagyis a megcsalás!legyél már észnél...kis tiniribizli vagy még.
2013. máj. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi Csefy! Már írtam neki, valamint én sose kezdtem a flörtöt, így tudja, hogy én nem fogok rányomulni, meg semmi.


Kedves 2! Mint írtam NEM tudtam, hogy van barátnője, valamint én csak egy baráti kapcsolatot szeretnék vele fent tartani. Nem fogom tönkretenni a kapcsolatát, ne aggódj...

2013. máj. 9. 22:55
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és nem dugtunk...
2013. máj. 9. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!