Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy kidobtáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy kidobtátok az exetektől kapott ajándékokat, mert annyira megutáltátok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 23:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt. A volt nejem mindent elajándékozott, vagy kidobott..képeket, drága edényeket, ruhákat, ékszert, tv-t, rádiót, bútort, mindent amit én vettem.Aztán munkanélküli lett nagy hirtelen, most ott áll a lakásban az összekéregetett sz@rok között...nincs semmije...munkája se, pénze se...szarügy.
2013. máj. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 viktor123456 ***** válasza:
semmi, felesleges kidobálni. de mivel minden úgyis csak egy kacat, előbb utóbb tovább nyomod:)
2013. máj. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt. A szakítás év végén történt. Rossz volt a kapcsolat, én hagytam el, és eleinte még sajnáltam, hogy most milyen rossz neki, mert ő még vissza akart kapni. Aztán utólag olyan dolgok derültek ki, hogy csak lestem...pl. nekem még írogatott leveleket visszahódítási szándékkal, de kiderült, hogy már másfél hónapja van csaja. És nem egy hülyegyerekről van szó, felnőtttek vagyunk, ő 30 éves.

A tőle kapott ajándékok egy szekrényben voltak, valamelyik nap kinyitottam, megláttam a cuccokat, elöntötte az agyamat a méreg és egyből mentem a kukához. Dobtam ki egy plüssvackot, két törékeny dísztárgyat, amiket direkt úgy vágtam a kukába, hogy biztosan összetörjön, egy fából készült játékot meg kézzel törtem darabokra. Ja, most jut eszembe, hogy kaptam egy könyvet is, ha hazamegyek összetépem azt is.


Nem bántam meg kicsit sem, hogy így cselekedtem.

2013. máj. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Emmán woodooba hajazik. :P
2013. máj. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egyből a kukába dobni, ami csak kapcsolatba hozható vele! A vissza csinálás mindig csőd...
2013. máj. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én nem kidobtam, hanem a kezébe nyomtam, hogy lássa, hogy nem kell se ő se semmi, ami rá emlékeztessen. :)
2013. máj. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!