Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esélyed arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélyed arra, hogy a párod nem lesz függő?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdést látok, mindenki küzd valamivel. Szakítasz valakivel, mert nem bírod nézni, hogy iszik, erre összejössz valakivel aki elkezd drogozni.:(((

Mennyi az esélyed arra, hogy olyan párt találj, aki nem iszik (max néha alkalmakkor), nem drogozik, nem agresszív, illetve nem rabja semmi olyan dolognak, ami rá, vagy a családjára nézve káros. És emellett esetleg még hajlandó normális életet is élni (munka, család (egy nő és nem több), szeretet).

Mennyi az esély erre?



2013. máj. 10. 16:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az apró jelek ott vannak a potenciális függőkben, csak az baj, hogy: egyrészt attól még nem biztos, hogy függők lesznek, másrészt amíg valaki nem égette meg magát ezzel, addig nem fogja észrevenni a jeleket. Én is sajnálattam olvasom a sok ilyen kérdést, meg látom magam körül a hasonló élethelyzeteket
2013. máj. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
van azért még csak nyitott szemmel kell járni és majdnem mindenki azért megtalálja az igazit de egyre kevesebb az ilyen ember manapság sajnos :/
2013. máj. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Több ilyen pali van mint hinnéd, csak nem a modell katalógus-okban kell őket keresni. Senki ne vegye magára, mert mindenhol van kivétel. A legjóképűbb faszi is lehet rendes, és a legrandább hapsi is lehet egy köcsög alkesz. De a nők nagyrészt a full jóképű, rohadtizmos, bunkó rosszfiúkra buknak.
2013. máj. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Van egy csodálatos párom, aki szeret, nem csal meg, okos, kedvesek a szülei, szeretnek...

Mindössze alkohol függő, ezért ha iszik már csöppet sem kedves, lassan már okos sem lesz, ha így folytatja, előbb-utóbb munkája sem lesz, ha megunják. A szüleinek folyton hazudnom kell, hogy mennyit iszik.

Így nem lehet családot tervezni. De ha elhagyom, eldobok mindent amit eddig felépítettünk.

2013. máj. 10. 17:10
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha megválogatod azt a kör, ahol ismerkedsz, akkor jó esélyed lesz a normális életre.
2013. máj. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mi rosszabb?

Ha elhagyod, eldobsz mindent, amit eddig felépítettetek. Ha vele maradsz, eldobod a boldog jövő lehetőségét magadtól.


"A pia még a legrendesebbeket is rongy-emberré teszi"

A Karib-tenger kalózaiban volt valami hasonló mondás, elég nagy igazságot hordoz magában egy popcorn-mozihoz képest.


Szerintem te is pontosan tudod, hogy mit kell tenned. Ne légy egy a sok butus lány közül, aki "a szívére hallgat". Ha a jövődről van szó, az eszedben bízz.

2013. máj. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Lassan kezdem úgy érezni, hogy ezt az egész család dolgot el kellene vetnem úgy ahogy van.

Reménytelen, hogy az ember bárkivel is boldog legyen hosszútávon:(

2013. máj. 10. 17:26
 8/13 anonim ***** válasza:
Hál'isten nem ismerek ilyen degeneráltakat, normális közegben mozgok.
2013. máj. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem az egészet. Nem drogozok, nem cigizek, még csak nem is kávézok... Alkoholt szoktam fogyasztani néha haverokkal, ha épp beülünk meginni egy sört. Vagy ha elmegyünk bulizni, bár az utóbbi talán egy évben 2-3 alkalmat jelent. Kétlem, hogy káros lenne a családomra nézve bármelyik is.

Amikor van időm, akkor dolgozni is szoktam a suli mellett... Nőből most egy sincs, de ha van, akkor kizárólag csak az az egy. Bár szerintem ez normális, hogy nem tartok háremet. :D /Nincs nekem annyi nőhöz idegzetem egyszerre, pedig elég türelmes ember vagyok./

A család viszont már más kérdés. Mert jelenleg nem igazán látom úgy, hogy valaha is akarnék gyereket. Bár ha két embert lehet családnak nevezni, akkor teljesen jó nekem is. :D

2013. máj. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Amikor összejöttem a párommal ritkán ivott, voltak céljai, egyetemre járt, edzett minden nap. Okos és kitartó volt, tudta mit akar, mindig felnéztem rá. Olyan akartam lenni mint ő. Ma lusta tanulni, lusta bármit megcsinálni, ingerült állandóan. Amint hazaér iszik, ha véletlenül kimozdulunk iszik. Nem értem... Ő sem ilyen volt, amikor megismertem. Vagy miattam lenne?
2013. máj. 10. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!