Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Már egy csomó kérdést feltettem mert nem bírom már ezt a nyűglődést. Párom szakított velem stb. nagyon nehéz de most nem ez lenne a kérdésem. Ugye folyton együtt voltunk és én nagyon jól éreztem magam vele tényleg heti két nap kivételével mindig együtt voltunk. Annyira megszoktam ,hogy most egyedül vagyok nem tudok mit csinálni, már nem is tudom néha azért kap a sírás mert vele sokkal jobb volt és eszembe jut meg az is rátesz egy lapáttal ,hogy nem tudok semmit csinálni egyedül. Kisvárosba élek nincs semmi lehetőség, barátnőim se nagyon segítenek.. nem tudok mit csinálni. Egyszerűen olyan elviselhetetlen már. Folyton unatkozom és agyalok. Annyira nincs tényleg semmire lehetőség.

2013. máj. 10. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Futni el tudsz menni, ha van egy fényképzeős telefonod, tudsz sétálni, fényképezni. Bármit barkácsolhatsz, művészkedhetsz, én pl imádok gyöngyöt fűzni, közben zenehallgatás... Vegyél ki érdekes könyveket, olvass sokat, azok biztos elterelnék a figyelmedet. Nem tudom, mennyie szereted az állatokat, de az állattartók sokkal nyugodtabbak, mert ottvan egy puha szőrös kis lény, akit simogathatnak, és gondozhatnak.

Esetleg menj el önkénteskedni, valamit biztos lehet csinálni, idős embereknek bevásárlás-takarítás, kutyasétáltatás, biztos jobban éreznéd magad, ha másokon segítenél :)

2013. máj. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tényleg minden jó lenne de semmire nincs lehetőségem. Talán az olvasás jó lenne de az a baj alig van türelmem mert ideges vagyok egyfolytában.
2013. máj. 10. 17:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj ki a kertbe kapálni, süss-főzz, moss, vasalj, takaríts! :)
2013. máj. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nagy városba lakok 3 éve és fogalmam sincs mit csináljak. Az addig világos hogy inni kellene Popey-be vagy valahol máshol csak nincs kivel.
2013. máj. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
menj el este valamerre
2013. máj. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs nyitva semmi se ilyenkor. Annyira rossz.
2013. máj. 10. 17:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor szervezz egy bulit
2013. máj. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!